banner_pozvanka_soudni_znalci_revizni_technici

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Sobota
25. 05. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Převodníky BTL s rozhraním pro real-time Ethernet

Převodníky BTL s rozhraním pro real-time Ethernet

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Čtyři diagnostické LED na hlavici čidla signalizují stav čidla a stav jeho ethernetového připojení. To zjednodušuje a urychluje údržbu stroje.

Převodníky jsou vzhledem k synchronnímu, extrémně rychlému a zabezpečenému přenosu dat a přesnému, vysoce dynamickému měření polohy s rozlišením 1 μm zvláště vhodné pro náročné úlohy (mezi ně patří např. řízení polohy a pohybu v jednotlivých osách stroje). Tato přednost vede k vyššímu výkonu stroje a zlepšení kvality výroby. Převodníky řady BTL7 mohou vyhodnocovat signály z až 16 čidel polohy. Každé čidlo má dvě výstupní hodnoty: polohu a rychlost. Jeden převodník tak může poskytovat celkem až 32 měřených hodnot.

Rozhraní pro real-time Ethernet může pracovat s protokolem Profinet IRT, EtherCAT a Varan. Sortiment čidel zahrnuje celkem čtyři provedení: klasické tyčové pro instalaci do pneumatického nebo hydraulického válce a tři profilové verze pro flexibilní montáž na stroj: s čtvercovým profilem 36 36 mm, plochým profilem s výškou 21 mm a kruhovým profilem s průměrem 30 mm.

Převodníky s rozhraním pro real-time Ethernet mohou být použity všude, kde se vyžaduje velmi dynamické a přesné řízení polohy a pohybu. Patří sem např. obráběcí a tvářecí stroje, stroje pro plastikářský průmysl nebo stroje určené pro potravinářství. 

 

Přehled nových článků

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec