Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
24. 01. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Samsung představil na veletrhu CES 2016 přelomový soundbar HW-K950

Samsung představil na veletrhu CES 2016 přelomový soundbar HW-K950

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

„Nové modely audio produktů Samsung nabízí zákazníkům naprosto dokonalý zvuk, se kterým se ještě neměli možnost v domácnosti setkat,“ řekl John JY Kim, viceprezident Visual Display Business ve společnosti Samsung Electronics. „Kombinace nového soundbaru s technologií Dolby Atmos® a nových SUHD televizorů Samsung přináší uživatelům ten nejlepší požitek z domácí filmové zábavy,“ dodává Kim.

 

Samsung a Dolby Atmos®: prostorový působivý zvuk s úchvatnými detaily

Samsung HW-K950 je prvním soundbarem společnosti Samsung vybaveným technologií Dolby Atmos® a vůbec prvním soundbarem na trhu, který tuto technologii přenesl i do zadních bezdrátových reproduktorů. Celá sestava HW-K950 poskytuje neuvěřitelný 5.1.4 kanálový zvuk. V tenkém a elegantním designu s výškou pouhých 2,1“ disponuje soundbar třemi předními a dvěma zadními reproduktory, které reprodukují bohatý a plný zvuk šířící se všemi směry. Ten je schopný naplnit jakýkoliv prostor a i přesto dokáže poskytnout naprosto detailní a realistické filmové zvuky od vystřelení šípu letícího přes celou místnost až po kolibříka létajícího nad hlavou.

 

Soundbar lze také bezdrátově připojit k subwooferu i zadním reproduktorovým jednotkám. Pro poutavé prostorové audio už není nutné využívat stropní reproduktory.

 

„Dolby Atmos® získal drtivou podporu od velkých studií a pokračuje v expanzi do dalších zařízení, včetně nového soundbaru Samsung HW-K950, jenž přináší bezkonkurenční zvukový zážitek do domácností,“ řekl Doug Darrow, Senior Viceprezident Dolby Laboratories. „Užitelé tak mohou zažít zvuk, který k nim přichází ze všech stran, a to i ze shora a s úžasnou jasností, sílou, detaily i hloubkou.“

 

Nové barevné přírůstky do série oceňovaných Wireless Audio 360

Samsung také na veletrhu představil celou řadu nových barevných a vzorovaných provedení modelů Wireless Audio 360. Ty přináší zvuk do celé domácnosti a zároveň jsou zajímavou dekorací do každé místnosti. Díky patentované technologii Ring Radiator může být reproduktor umístěn kdekoliv a přitom dokáže celý prostor naplnit vysoce kvalitním a vyváženým zvukem.

 

Samsung opět posouvá hranici v jednoduchosti dotykového ovládání těchto zařízení, které se stává ještě intuitivnější. Ovládat se dají i prostřednictvím nové aplikace v chytrých hodinkách Gear S2 a Gear S či inovované aplikaci Multiroom pro chytré telefony a tablety. Nové Wireless audio 360 modely nabízí nové smart home funkce včetně zvukových oznámení a nastavení domácího kina.

 

Model R5 získal na veletrhu CES 2016 v Las Vegas ocenění za inovace „Innovation Awards“.

 

Pro více informací včetně fotografií, videí a infografik navštivte news.samsung.com/global/samsung-to-reveal-groundbreaking-new-soundbar-at-ces-2016.  

 

Články na podobné téma

Přehled nových článkůBuďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec