Etm.cz - elektrotechnika on-line

Neděle
16. 12. 2018
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů NETGEAR uvádí na trh bezdrátový kontroler WC7500

NETGEAR uvádí na trh bezdrátový kontroler WC7500

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Široká řada pokročilých funkcí

Díky podpoře protokolu Ufast zajišťuje kontroler WC7500 ultra rychlý průzkum prostředí a správu dílčích přístupových bodů sítě, stejně jako vysokou funkční spolehlivost a bezpečnou komunikaci mezi jednotlivými klientskými zařízeními a přístupovými body v podnikové síti. Kontroler navíc obsahuje širokou řadou pokročilých podnikových funkcí, jako je například Layer 2 a Layer 3 fast roaming pro kvalitní a plynulé přehrávání multimediálních souborů, dynamická RF úprava, detekce „škodlivého“ přístupového bodu, bandsteering pro optimální souběžné využití 2,4GHz a 5GHz frekvenčního pásma či automatické zotavení sítě poskytující plně funkční WLAN v případě selhání některého z přístupových bodů.

 

Vysoká míra zabezpečení

Kontroler WC7500 rovněž využívá pokročilé technologie zajišťující vysokou bezpečnost přenášených dat. Kromě funkcí typu RADIUS, Active Directory, captive portál a interního či externího AAA serveru mají uživatelé možnost aktivně spravovat síť VLAN, používat až osm bezpečnostních profilů (SSID, 802.11i security, VLAN, ACL, radio parametry) či si zvolit období, po které bude celá bezdrátová síť vypnuta.

 

Kontroler WC7600 umožňuje správu Wi-Fi přístupových bodů NETGEAR WAC730, WAC720, WNDAP660, WND930, WNDAP360, WNDAP350, WN370, WNAP320 a WNAP210.

 

Doživotní záruka

Na kontroler NETGEAR ProSAFE WC7500 se vztahuje unikátní kombinace doživotní hardwarové záruky a NBD (Next Business Day, následující pracovní den) výměny, která prvním majitelům umožňuje poškozené zařízení nejen kdykoli reklamovat, ale zároveň si bezplatně zažádat o jeho výměnu během následujícího pracovního dne. Kompletní zákaznickou podporu těchto produktů doplňuje i doživotní online technická podpora poskytovaná v nepřetržitém režimu 24/7*.

 

Cena a dostupnost

Bezdrátový kontroler NETGEAR WC7500 je již v prodeji v sítích všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 35 700 Kč s DPH. Další informace o produktu jsou k dispozici na webu www.netgear.com/wc7500.

 

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec