Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
18. 11. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Multifunkční testery instalací Fluke řady 1660 pomáhají chránit spotřebiče před náhodným poškozením

Multifunkční testery instalací Fluke řady 1660 pomáhají chránit spotřebiče před náhodným poškozením

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Novinkou je u modelu 1664 FC také funkce automatického testu, která zajistí provedení 5 potřebných testů instalace v jedné sekvenci, včetně volitelného automatického měření proudových chráničů typu A, AC v souladu s místními předpisy týkajícími se instalací. Snižuje se tak počet ručních připojení a možnost vzniku chyb. Ve srovnání s předchozími modely Fluke dochází ke zkrácení doby testování až o 40 procent.

Bezdrátový model 1664 FC je součástí systému Fluke Connect – největšího eco-systému propojených bezdrátových měřicích přístrojů v oboru. Měření z testeru lze bezdrátově přenášet do aplikace Fluke Connect ve smartphonech nebo tabletech a automaticky odesílat do úložiště FlukeCloud™, čímž se eliminují chyby při přepisu naměřených dat. Technici mohou spolupracovat v reálném čase s dalšími kolegy pomocí videohovorů ShareLive™, a zvýšit tak produktivitu v terénu. Měření z přístroje 1664 FC lze zkombinovat s daty měření z více měřicích přístrojů připojených do systému Fluke Connect pro vytváření a odesílání komplexních protokolů e-mailem přímo z místa měření.

Nová řada 1660 je určena k ověřování izolačního odporu, impedance smyčky, odporu zemnicí přípojky, odporu vůči zemi, rychlosti vybavení proudových chráničů (RCD) v systémech TT a TN, sledu fází a testu impedance smyčky/sítě spolu s testy proudových chráničů v systémech IT. 

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+