Etm.cz - elektrotechnika on-line

Neděle
16. 12. 2018
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nový firmware pro datová úložiště NETGEAR ReadyDATA nabízí vyšší bezpečnost i nové funkce

Nový firmware pro datová úložiště NETGEAR ReadyDATA nabízí vyšší bezpečnost i nové funkce

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Nový firmware přináší i svobodu volby diskových svazků. Majitelé úložišť ReadyDATA mohou i nadále rozšiřovat svá zařízení pevnými disky dodávanými společností NETGEAR a využívat tak řady výhod včetně unikátní záruky, nově je ale k dispozici i možnost osadit úložiště ReadyDATA pevnými disky jiných výrobců.

 

Snadná správa a cenová dostupnost

Produkty řady NETGEAR ReadyDATA představují unikátní, snadno použitelnou a cenově dostupnou SAN-NAS platformu umožňující malým i velkým firmám efektivně a bezpečně ukládat svá citlivá data. Nejnovější technologie, doplněné o širokou řadu podnikových funkcí, jako např.  de-duplikaci bloků a souborů, neomezené množství snapshotů snímaných každých 15 minut či real-time replikaci bloků dat na další systém ReadyDATA, zajišťují plynulý a bezproblémový chod zařízení, včetně vysokého zabezpečení uchovávaných dat. Na produkty řady ReadyDATA se navíc vztahuje pětiletá hardwarová a NBD záruka, doplněná o doživotní technickou podporu.

 RD5200

ReadyDATA 5200

ReadyDATA 516

Provedení

rack

stolní

LAN porty

2x 10/100/1000 Ethernet, 2x 10GbE

2x 10/100/1000 Ethernet

USB porty

2x 2.0 USB

1x USB 2.0, 2x USB 3.0, 3x eSATA

Maximální počet disků

12

6

Paměť

16GB

16GB

Maximální kapacita

240TB

24TB

Podporované disky

3.5” SATA/SSD, SSD Caching

3.5” SATA/SSD, SSD Caching

Součástí produktů řady ReadyDATA je také funkce ReadyRECOVERY, umožňující rychlé a kompletní zálohování a obnovu dat s důrazem na jejich celistvost a efektivní využití celkové kapacity zařízení. Data jsou ukládána průběžně – každých patnáct minut – s tím, že do systému jsou nahrávány zcela nové soubory či pouze samotné změny ve stávajících souborech. Díky tomu nedochází k jejich případné duplicitě.

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec