Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
21. 11. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Pokročilý akumulátorový střídač ABB REACT napájí a řídí chytré domácnosti

Pokročilý akumulátorový střídač ABB REACT napájí a řídí chytré domácnosti

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

U jednodušších aplikací je možné na střídači REACT naprogramovat integrované výstupy pro řízení zátěže k napájení čtyř různých spotřebičů pomocí algoritmu, který dovoluje provoz v určitých časových úsecích nebo v případě nadbytku vyrobené solární energie. Pomocí těchto programů pro zvýšení energetické efektivnosti je možné navýšit spotřebu z vlastní fotovoltaiky až o 25 % oproti standardnímu fotovoltaickému střídači.

V případě výpadku elektřiny pomocný záložní výstup zajišťuje spotřebiteli plynulé zásobování elektrickou energií, neboť umožňuje napájení o výkonu až 3 kW z fotovoltaických panelů nebo akumulované energie.

ABB_REACT_podporuje_koncept_pripojene_domacnostiFunkce spojené s chytrou domácností umožňuje integrovaný Wi-Fi záznamník dat střídače REACT, který obsahuje webový server. Pomocí přístupu přes aplikaci MyReact pro chytré zařízení nebo přes webový prohlížeč může spotřebitel monitorovat střídač REACT a jeho aktuální zatížení. Těm, kdo instalují solární zařízení, umožňuje střídač velmi snadnou montáž. Navíc se vyznačuje kompaktními rozměry a umožňuje snadné bezdrátové uvedení do provozu.

Díky modulárnímu akumulátoru Li-ion 2–6kWh dokáže střídač REACT uchovávat přebytečnou solární energii pro pozdější využití. To spotřebiteli snižuje náklady na energii i jeho závislost na napájení ze sítě ve špičce, kdy obvykle platí vyšší tarify za elektřinu. Výsledkem je zároveň výrazně vyšší soběstačnost a spotřeba z vlastních zdrojů, což ocení zejména spotřebitelé, kteří usilují o hospodárné a ekologické zásobování domácnosti elektrickou energií.

Více informací o střídači REACT najdete na abb.com/REACT.

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+