Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
24. 01. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Samsung Electronics představil novou řadu displejů QLED Signage

Samsung Electronics představil novou řadu displejů QLED Signage

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Využití kvantových teček umožňuje novým displejům QLED Signage společnosti Samsung vyvážit podání jasu ve světlých a tmavých pasážích a zachovat gradaci, což umožňuje dosáhnout hlubší a realističtější reprodukce, než jakou nabízejí tradiční alternativy. Výsledkem těchto vylepšení jsou hlubší odstíny černé, jasnější bílé odstíny a přesnější podání barev bez ohledu na okolní osvětlení v místnosti.

 

Kromě kvalitnější prezentace nabízejí displeje QLED Signage zákazníkům větší flexibilitu při sdílení obsahu v souladu s jejich jedinečnými požadavky na provoz i propagaci. Displeje, které lze použít na šířku i na výšku, poskytují široký pozorovací úhel, a dokáží tak zákazníky upoutat na velkou vzdálenost. Zákazníci tedy mohou sledovat prezentovaný obsah z libovolného místa vždy ve vynikajícím podání a kvalitě.

 

Samsung QLED Signage jsou navrženy tak, aby byly odolné a dlouhodobě funkční, a představují tedy udržitelnou a energeticky úspornou alternativu. Díky kvantových tečkám jsou ekologické a zároveň vysoce výkonné.

 

 

Články na podobné téma

Přehled nových článkůBuďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec