Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
17. 07. 2018
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Heslo nové sezony rally sportu? Bezpečnost především!

Heslo nové sezony rally sportu? Bezpečnost především!

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Generálním partnerem šampionátu se pro rok 2017 stala značka autokamer TrueCam. Nikoli náhodou. Smyslem kamery umístěné v osobním voze je opět především bezpečnost. Díky záznamu pořízenému za jízdy nebo v parkovacím režimu auta má majitel vždy k dispozici důkaz o viníku nehody. „Kamera zaznamená poznávací značku piráta silnic, tvář nepozorného řidiče nebo vandala, který způsobí škodu,“ říká brand manager spolehlivé značky TrueCam Petr Kurz. TrueCamky drží již druhý titul Produktu roku na Heureka.cz a v rámci rally se návštěvníci budou moci seznámit se všemi jejich funkcemi a možnostmi v ukázkovém modelu umístěném ve vystaveném automobilu. 

 

 Valašská rally slavnostně odstartuje 24. března v 17 hodin na náměstí ve Valašském Meziříčí. V sobotu ráno by fanoušci automobilového sportu neměli zmeškat divácky atraktivní testovací zkoušku na okruhu v Kopřivnici. Na trať se vydá více než osmdesát posádek. První odstartuje v pravé poledne. Soutěžní týmy čeká celkem dvanáct rychlostních zkoušek v okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice.

 

Informačním kanálem úvodního podniku TrueCam MČR v rally 2017 - Janča – 36. Valašské rally je internetová stránka www.valasskarally.cz, kde fanoušci najdou podrobnější informace k jednotlivým rychlostním zkouškám, včetně popisů diváckých míst. Další informace jsou průběžně zveřejňovány na a facebookovém profilu Valašská Rally Valmez.

 

Generální partner šampionátu připravuje zajímavé soutěže o autokamery, o vstupenky a o jeden zatím utajený exkluzivní zážitek. Informace k soutěžím lze sledovat na facebookovém profilu značky TrueCam.

 

Kalendář TrueCam MČR v Rally 2017

24. - 26. března      Valašská rallye

21. - 22. dubna           Rallye Šumava (+ historici)

19. - 20. května          45.Rallye Český Krumlov (+ historici)

16. - 17. června          Agrotec Petronas Rally Hustopeče

1. - 2. července          Rallye Bohemia (+ historici)

25. - 27. Srpna           Barum Czech rally Zlín(+ historici)

6. - 8. října                 8. Rallye Příbram.

 

 

Přehled nových článkůBuďte stále v obraze:

Právě v prodeji

etm11-12_14

  Naše další portály:

  prorevize_logo_100px
  prostrojeapohony_logo_100px  proprojektanty_logo_100px
  proautomatizaci_logo_100px

   Chci odebírat novinky

   Reklama

   ebec