ELTECH 2020

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
21. 09. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nejmenší projektor na světe je nyní dostupný na českém trhu

Nejmenší projektor na světe je nyní dostupný na českém trhu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Sobota, 13. prosinec 2008

Společnost 3M uvedla na český trh nejmenší projektor na světě. Profesionální mikroprojektor MPro110 svou hmotností, velikostí a možnostmi využití znamená revoluci v projekčních technologiích. Rozměry 11,5 cm x 5 cm x 2,2 cm odpovídá miniaturní novinka velikosti běžného mobilního telefonu.Dokáže promítat data a videa ze zařízení jako jsou video přehrávače, notebooky, digitální fotoaparáty a kamery, herní konzole, mp3/mp4 přehrávače, apod.

MPro110 je ideální pro lidi, kteří často pracují na cestách. Díky němu už nepotřebujete k prezentaci a promítání tolik pomůcek, miniprojektor 3M můžete nosit v kapse, či tašce s notebookem. Novinka výrazně zvyšuje flexibilitu, přitom však promítá velký obraz, který lze snadno sdílet s ostatními. V závislosti na světelných podmínkách přenáší 3M MPro110 díky nejmodernější LED technice na stěnu ostrý obraz s úhlopříčkou až 1,5 metru.

„Jako jednička na trhu s mobilními projekčními technologiemi dobyla společnost 3M s projektorem MPro110 nový segment trhu. Lidé jsou stále mobilnější, a proto stoupá i potřeba mobilních aplikací kvalitních multimediálních přístrojů,“ říká Jan Mašek, který je ve společnosti 3M Česko zodpovědný za oblast projekce.

V prostředí s vhodnými světelnými podmínkami dokáže 3M MPro110 promítat fotografie, videa nebo prezentace pomocí technologie LED ve formátu od 6 do 50 palců i více, a to ve vynikající kvalitě. S hmotností příjemných 150 gramů a malými rozměry nepotřebuje MPro110 s energeticky úspornou LED technikou žádné chlazení, je tak úplně tichý. LED podsvícení miniprojektoru zaručuje dlouhou životnost a vysokou účinnost pro maximální výdrž baterií. Díky malému litio-iontovému akumulátoru (baterii) je projektor ještě mobilnější a hlavně nezávislý na zásuvkách. K provozu si ho připravíte za několik vteřin a stejně tak rychle zase zmizí v kapse. Na cestách lze využít místo vstupu pro video kvalitní přípojku VGA projektoru MPro110 pro laptop. MPro110 je díky možnosti rychlého zapnutí a vypnutí ideální pro improvizované nebo narychlo domluvené obchodní schůzky, stejně tak jako pro promítání fotografií přátelům, či oblíbeného filmu na cestách.
Projektor 3M MPro110 je na českém trhu k dostání od října 2008 v obchodní síti Apple, za přibližnou MOC cenu 8.600,- Kč včetně DPH.

 

Komentáře a dotazy 

 
#1 Plšek 2009-03-08 09:17 Projektor je úplně na nic - jsou to jen vyhozené peníze, které jsem mohl využít k nákupu kvalitnějšího projektoru, neboť abych mohl tento použít, tak jen v úplně zatemněné místnosti a do velikosti LCD panelu mého notebooku, takže projekotr už vlastně není potřeba. Reklama lže!!!! Citovat
 

Přehled nových článků

AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky