banner zse

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
6. 04. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Zvyšte čitelnost čárových kódů pomocí etiket gravírovatelných laserem

Zvyšte čitelnost čárových kódů pomocí etiket gravírovatelných laserem

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 13. duben 2017

Laser_Engravable_Label_B-730Nová automaticky aplikovaná polyimidová etiketa společnosti Brady B-730 gravírovatelná laserem je určena pro zvýšení čitelnosti čárových kódů laserovaných na tištěné desky s plošnými spoji a složité povrchy. Díky vyššímu kontrastu se čárové kódy laserované na etiketu snadněji snímají, což vede v dodavatelských řetězcích s přísnými požadavky na sledovatelnost ke snížení odpadů.

Vysoce kontrastní čárové kódy

Nová polyimidová etiketa společnosti Brady B-730 gravírovatelná laserem nabízí spolehlivou čitelnost čárových kódů, nehledě na povrch, který je nutno označit. Vysoce kvalitní trvanlivá etiketa s černým matným povrchem ukazuje po laserování bílé značky, což optimalizuje kontrast čárového kódu a sériového pořadí. Díky němu je tato etiketa vhodná i pro velmi drobné velikosti písma a složité tisky, které lze lasery vytvářet.

Snižujte množství odpadu

Polyimidová etiketa B-730 dokáže snížit odpad v dodavatelském řetězci, který musí splňovat požadavky na sledovatelnost. Čárové kódy laserované na etiketu B-730 se ve srovnání s přímým značením na díly čtečkám snadněji čtou, což vede ke snížení množství odpadu. Díky své vyšší čitelnosti čárových kódů může tato etiketa B-730 zlepšit dohledávání dat v chytrých továrnách, které na značení výrobků používají lasery.

Dokonalá pro automatickou aplikaci

Polyimidová etiketa B-730 pro účely sledovatelnosti, gravírovatelná laserem, má ultra tenkou, přesto však trvanlivou vrstvu lepidla, které je odolná vůči vysokým teplotám a agresivním chemickým látkám. Speciální konstrukce brání vytékání lepidla což dále snižuje riziko neplánovaných odstávek provozu. Tato etiketa, která je specificky vyvinuta pro automatické aplikační systémy, je vysoce spolehlivá a nabízí vyšší přesnost a rychlost odlepení.

Požadujete-li další informace nebo vzorek pro odzkoušení, kontaktujte společnost Brady na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Přehled nových článků

brady 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
banner_eltech

zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky