Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pátek
20. 10. 2017
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů UniControls představí na Eress Forum v Paříži elektroměry pro měření spotřeby el. energie na železnici

UniControls představí na Eress Forum v Paříži elektroměry pro měření spotřeby el. energie na železnici

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Měření spotřeby trakční energie na palubách vlaků se stává trendem v evropské železniční dopravě

 

ELM_102Společnost UniControls, mezinárodně uznávaný dodavatel řídicích systémů a elektronických zařízení v oblastech železniční dopravy a průmyslovém řízení, se v termínu 31.5.2017 účastní konference ERESS FORUM 2017, která se koná v Paříži. Jedná se o evropské partnerství pro systémy vypořádání spotřeby elektrické energie na železnicích, kde se potkávají odborníci, manažeři a technici z oblasti železniční energetiky. UniControls představí v rámci své expozice elektroměry pro mobilní měření spotřeby energie na železnici ELM102 a ELM201.

 

„Měření spotřeby elektrické energie drážních vozidel a následné rozúčtování dle skutečně spotřebované elektrické energie se stále více stává trendem v evropské železniční dopravě a UniControls má v této oblasti poměrně silnou pozici. Také u nás SŽDC plánuje začít účtovat trakční energii více podle skutečné spotřeby a dá se tedy očekávat, že poptávka po měřících zařízeních na kolejová vozidla tím v České republice výrazně stoupne. Stejné zařízení je dnes v západní Evropě zcela standardní a UniControls ho již dodává například finským či rakouským železnicím,“ říká Antonín Felber, předseda představenstva a generální ředitel společnosti UniControls a.s.

ELM-201UniControls je vůbec první firmou v ČR, která s měřením trakční energie na hnacích kolejových vozidlech pro obchodní měření začínala a to již v roce 2009. V říjnu 2016 získala UniControls zakázku od SŽDC na dodávku měřicích skříní pro mobilní měření trakční energie elektrických kolejových vozidel. Do tendru, který vypsala SŽDC, se UniControls přihlásila s novým rozvaděčem ELC-201/A s vestavěným elektroměrem ELM-201. Tato, v pořadí již druhá zakázka na dodávky měřicích rozvaděčů pro SŽDC, s celkovým počtem 155 dodaných kusů posouvá UniControls na přední pozici v dosazování elektroměrů na paluby vlaků.

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Právě v prodeji

etm11-12_14

  Naše další portály:

  prorevize_logo_100px
  prostrojeapohony_logo_100px  proprojektanty_logo_100px
  proautomatizaci_logo_100px

   Chci odebírat novinky

   Reklama

   ebec