Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pátek
20. 10. 2017
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Profesionální fototiskárny Epson SureColor na F! festivalu fotografie Brno 2017!

Profesionální fototiskárny Epson SureColor na F! festivalu fotografie Brno 2017!

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Společnost Epson představí exkluzivní spojení svých inkjetů s kalibračními sondami na vytváření ICC profilů tiskových médií X-RITE 

epson_scOd 10. do 25. června proběhne v objektu bývalé továrny Mosilana v Brně již čtvrtý ročník festivalu fotografie F!, který tentokrát předvede unikátní kolekci sta fotografií z doby americké hospodářské krize známé pod názvem Farm Security Administration.  Fotografie z této sbírky patří k vůbec těm nejznámějším v historii světové fotografie. Hlavním tiskovým partnerem festivalu je společnost Epson.

V rámci festivalu fotografie také tradičně proběhne populární F!DAY, exkluzivní celodenní seriál praktických dílen. Zájemce čeká celá řada ateliérů zaměřených na nejrůznější žánry fotografie. F!DAY se bude konat v sobotu 17. 6. „Plánovaný rozsah přednášek, dílen a ukázek je zaměřen na kompletní digitální workflow. Návštěvníci uvidí například tisk a kalibraci médií na špičkových fototiskárnách Epson SureColor SC-P5000 a SureColor SC-P800. Kouzla se sondami X-RITE a správu barev v tisku trochu jinak předvede Josef Horázný, který se věnuje digitálním printům a problematice colormanagementu.. Vystaveny budou také tisky z plotru 44" Epson Stylus Pro 9900,“ uvádí Jan Sucharda, ředitel F! festivalu.

„Tiskárny z řady SureColor představují novou generaci profesionálních fototiskáren. Epson SureColor SC-P50000 je všestranná a spolehlivá tiskárna pro tisk fotografií, reprodukcí uměleckých děl a produkci digitálních nátisků s vynikající přesností. Model SC-P800 je dokonalým řešením potřeb profesionálního tisku,“ upřesňuje Martin Lucký, ze společnosti Epson.

Kromě toho se na festivalu představí současná fotografie zastoupená například studenty Ostravské Univerzity, VŠVU v Bratislavě a ITF v Opavě a řadou osvědčených autorů jako např. Libuše Jarcovjáková nebo Jiří Turek. Nedílnou součástí festivalu budou přednášky, odborné workshopy a portfolio review. „Návštěvníky také čeká vernisáž s velkoplošnou projekcí prezentovanou prostřednictvím 3LCD projektorů Epson. Vernisáž, která se koná 17. 6.  doplní performance ateliéru Tělového designu Lenky Klodové z brněnské FaVU,“ doplňuje Jan Sucharda.

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Právě v prodeji

etm11-12_14

  Naše další portály:

  prorevize_logo_100px
  prostrojeapohony_logo_100px  proprojektanty_logo_100px
  proautomatizaci_logo_100px

   Chci odebírat novinky

   Reklama

   ebec