Etm.cz - elektrotechnika on-line

Sobota
23. 09. 2017
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů NETGEAR uvádí na trh dva nové neřiditelné přepínače

NETGEAR uvádí na trh dva nové neřiditelné přepínače

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

NETGEAR_GS305PSpolečnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, uvádí na český a slovenský trh dva nové neřiditelné gigabitové ethernetové přepínače řady GS300. Kompaktní pětiportový model GS305P poslouží především domácím uživatelům, výkonný 48portový model GS348 je pak určen především pro posílení infrastruktury v podnikovém prostředí.

Přepínač pro domácnosti a malé kanceláře

Model GS305P najde své uplatnění především v domácnostech, malých kancelářích či konferenčních místnostech, v nichž se neustále zvyšuje počet aktivních IoT zařízení, jako jsou např. VoIP telefony, bezpečnostní kamery, pohybové senzory, inteligentní osvětlení apod. Přepínač GS305P se čtyřmi gigabitovými PoE porty a maximálním power budgetem 55,5 W umožňuje připojit a současně napájet čtyři libovolná PoE zařízení. Kovové tělo přístroje navíc zajišťuje vysokou mechanickou odolnost, bezvětrákové provedení garantuje naprosto tichý chod a zdířky pro uchycení na stěnu umožňují velmi variabilní možnosti umístění.

Výkonný přepínač pro velké a rychle rostoucí firmy

Přepínač GS348 představuje nejvyšší model řady GS300. Obsahuje 48 gigabitových ethernetových portů s maximální teoretickou propustností až 96 Gb/s. Zajistí spolehlivý provoz především ve velkých a rychle se rozvíjejících firmách, jimž nabízí dostatečný prostor k dalšímu růstu za velmi dostupnou cenu. Stejně jako model GS305P nabízí i přepínač GS348 bezvětrákové provedení, díky čemuž ho lze umístit do jakékoli open space kanceláře, konferenční místnosti či třeba zdravotnického zařízení bez obav z vyššího hluku.

Klíčové vlastnosti nových přepínačů

Modely GS305P a GS348, stejně jaké ostatní neřiditelné přepínače společnosti NETGEAR, nabízejí především tyto klíčové vlastnosti:

 • Neblokovaná přepínací architektura zajišťující maximální rychlost přenosu dat (v případě modelu GS348 až96 Gb/s).
 • Gigabitové ethernetové porty.
 • Automatické připojení typu plug-and-play k routeru nebo modemu pro rozšíření využitelných ethernetových portů.
 • Funkce Auto-MDI / MDIX snižující potřebu přechodových kabelů.
 • Funkce Auto-negotiation pro automatické nastavení připojení mezi přepínačem a koncovým zařízením nejvyšší možnou podporovanou rychlostí.
 • LED indikátory signalizující způsob využití jednotlivých portů.
 • Energeticky účinné technologie zajišťující vysokou úsporu energie.
 • Robustní kovové provedení.
 • Záruka 3 roky na celý hardware.

 

Cena a dostupnost

Nové přepínače GS305P a GS348 jsou v prodeji v sítích všech autorizovaných obchodních partnerů společnosti NETGEAR. Doporučená koncová cena činí 1 850 Kč s DPH v případě modelu GS305P, resp. 8 470 Kč s DPH u modelu GS348.

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Právě v prodeji

etm11-12_14

  Naše další portály:

  prorevize_logo_100px
  prostrojeapohony_logo_100px  proprojektanty_logo_100px
  proautomatizaci_logo_100px

   Chci odebírat novinky

   Reklama

   ebec