Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
17. 07. 2018
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů VSHosting, jako jeden z mála serverových poskytovatelů, nabízí vlastní CDN, službu chce spustit i v Asii, Rusku a Jižní Americe

VSHosting, jako jeden z mála serverových poskytovatelů, nabízí vlastní CDN, službu chce spustit i v Asii, Rusku a Jižní Americe

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

 Individuálně vyjednané vlastnosti propojení s klíčovými globálními operátory

CDN VSHostingu je ojedinělá tím, že má individuálně vyjednané vlastnosti propojení s klíčovými globálními TIER1 operátory, díky čemuž se CDN daří směrovat například americké uživatele na americkou část CDN a evropské uživatele do Evropy. A to i v případě operátorů, kteří jsou s CDN propojeni na více kontinentech, často tedy i u konkurenčních CDN. Například veškerý traffic k dané CDN směrují pouze na jedno místo propojení.

 

infografika_CDNCDN je založena na výkonné infrastruktuře s fullSSD poli a velkou kapacitou operační paměti, aby bylo možné všechny používané cachované soubory distribuovat uživatelům z nejrychlejší možné paměti. Součástí jsou prvky jako podpora http/2, Let’s Encrypt nebo možnost volby, zda se má CDN řídit http hlavičkou na serveru klienta či zda se má nastavení cache vynutit přímo na straně CDN. V klientském rozhraní je možnost i volby lokality, pro které je CDN účinná.

 

Společnost VSHosting CDN řadu požadavků neomezuje ani nezpoplatňuje; cena je založena pouze na množství přenesených dat. Implementace služby VSHosting CDN je uživatelsky jednoduchá, společnost navíc nabízí 14denní bezplatné zkušební období. Kromě příznivě nastavené cenové politiky má klient možnost zvolit si některý ze zvýhodněných CDN balíčků nebo využívat Pay As You Go metodu.

 

Více o společnosti VSHosting na www.vshosting.cz, o službě CDN na www.vshosting.cz/cdn/.

 

Kontakt pro média:

Tomáš Vyoral                                                             

Inspiro Solutions, s.r.o.                                   

E: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

T.: +420 602 404 772

 

Přehled nových článkůBuďte stále v obraze:

Právě v prodeji

etm11-12_14

  Naše další portály:

  prorevize_logo_100px
  prostrojeapohony_logo_100px  proprojektanty_logo_100px
  proautomatizaci_logo_100px

   Chci odebírat novinky

   Reklama

   ebec