Etm.cz - elektrotechnika on-line

Neděle
21. 10. 2018
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Mobilní aplikace “AXA DRIVE” testuje silné i slabé stránky řidičů

Mobilní aplikace “AXA DRIVE” testuje silné i slabé stránky řidičů

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Sledování kritických momentů jízdy 24/7

 

Mobilní aplikace efektivně využívá hardwarové výbavy mobilních telefonů. Například akcelerometru, gyroskopu a GPS modulu. Systém všechna získaná data zpracuje, a to včetně informací získaných z mapových podkladů o projížděné trase a aktuálních dat z monitorovacích satelitů. Automaticky jsou do vyhodnocení zahrnuta i relevantní meteorologická data, respektive specifika denní/noční jízdy. To významně rozšiřuje kvalitu a autenticitu dopravních statistik, které řidič získá okamžitě po skončení jízdy, včetně grafu zrychlování, předjíždění, zatáčení a brždění.

 

Nechceme být pro naše klienty partnerem jen na papíře a AXA Drive je toho důkazem. Aplikace může řidičům pomoci vylepšit jejich jízdní schopnosti a ještě se u toho pobavit. Za bezpečnou jízdu získávají body, při hazardním řízení je naopak ztrácí,“ uzavírá Frederic Boulanger, ředitel neživotního pojištění a člen vedení skupiny AXA v České republice na Slovensku.

 

Široký výběr doporučení, které AXA Drive nabízí, ocení také méně zkušení řidiči. Mohou si zobrazit například tipy, které jsou v komunitě aplikace oceňovány ostatními uživateli nejvíce. Na mapách, které jsou dostupné pro každou ukončenou jízdu a řidiči se k nim mohou kdykoliv vracet, si mohou zároveň zobrazit a připomenout kritická místa a před další cestou se tak vyvarovat opakování chyb.

 

Testovací verzi aplikace lze stáhnout z Google Play (pro uživatele telefonů se systémem Android) či AppStore (pro uživatele telefonů se systémem iOS). Testovací verze je otevřená připomínkám řidičů, kteří mohou své návrhy na zlepšení zasílat prostřednictvím aplikace. AXA Drive je díky vstřícnému uživatelského prostředí vhodná i pro technologicky méně zdatné uživatele, včetně seniorů. Je volně dostupná pro každého řidiče, nejen klienty skupiny AXA. Tak tomu budu i po spuštění ostré verze, o které bude skupina AXA informovat.

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec