Etm.cz - elektrotechnika on-line

Středa
22. 11. 2017
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů TP-Link představuje nákladově efektivní 24portový gigabitový switch T1500-28TC pro malé a střední podniky

TP-Link představuje nákladově efektivní 24portový gigabitový switch T1500-28TC pro malé a střední podniky

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Pokročilé řízení provozu umožňuje kvalitní hlasové a video přenosy

Řízení provozu (QoS) na vrstvách L2 až L4 usnadňuje a urychluje smíšený datový, hlasový a video provoz v síti. Správce může nastavit priority provozu několika způsoby, včetně priority portů, 802.1P a DSCP a zajistit tak hladký a čistý přenos hlasu a videa bez zpoždění a výpadků. Hlasové aplikace budou fungovat podstatně lépe také díky Voice VLAN, kterou switch podporuje.

Snadná správa šetří podnikové zdroje

T1500-28TC_TL-SL2428_02Pro snadnou správu nabízí switch TP-Link T1500-28TC přehledné webové grafické rozhraní, standardní příkazovou řádku, podporu protokolu SNMP (v1/2/3) a vzdálené sledování pomocí funkce RMON, která umožňuje získávat užitečné informace o stavu sítě a upozorňovat na abnormální události.

Klíčové vlastnosti:

  • 24 portů RJ45 10/100 Mb/s, 4 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
  • Integrované zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů a ochrany před zahlcením pakety (Strom Control)
  • Řízení provozu na L2/L3/L4 a IGMP snooping pro optimalizaci provozu hlasových a video aplikací
  • Efektivní správa pomocí grafického rozhraní nebo příkazového řádku, široké spektrum funkcí pro správu sítě vč. SNMP a RMON

    Technické specifikace:

     

    Hardwarové vlastnosti

    Standardy a protokoly

    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

    Rozhraní

    24´ port 10/100 Mbit/s RJ45

    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)

    4´ port 10/100/1000 Mbit/s RJ45

    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)

    2´ kombinovaný 1Gb SFP slot

    Síťová média

    10BASE-T: UTP kabel kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)

    100BASE-TX/1000Base-T: UTP kabel kategorie 5, 5e nebo vyšší (max. 100 m)

    1000BASE-X: MMF, SMF

    Počet větráků

    -

    Napájecí zdroj

    100-240 VAC, 50/60 Hz

    Příkon

    Max. 10,5 W (220 V / 50 Hz)

    Rozměry (š x h x v)

    440 × 180 × 44 mm

     

    Výkon

    Přepínací kapacita

    12,8 Gb/s

    Rychlost přeposílání paketů

    9,5 Mp/s

    Velikost tabulky MAC adres

    8 K

    Jumbo Frame

    12 KB

    Softwarové funkce

    QoS

    Nastavení priority dle 802.1p CoS/DSCP

    Až 4 prioritní fronty

    Plánování fronty: SP, WRR, SP+WRR

    Omezení rychlosti podle portu/toku

    Voice LAN

    Funkce na vrstvě L2

    IGMP Snooping V1/V2/V3

    802.3ad LACP (až 6 agregačních skupin se 4 porty na skupinu)

    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP

    BPDU Filtering/Guard

    TC/Root Protect

    Detekce zpětných smyček

    Řízení toku podle standardu 802.3x

    LLDP, LLDP-MED

    VLAN

    Podpora až 512 VLAN současně (ze 4K VLAN ID)

    Řízení přístupu podle seznamu

    Filtrování paketů na vrstvě L2-L4 podle zdrojové a cílové MAC Adresy, IP adresy, TCP/UDP portu

    Zabezpečení

    Zabezpečení portů

    DHCP Snooping

    Svázání IP-MAC-Port-VID

    ARP inspection

    Ověřování pomocí IEEE 802.1x a Radius

    SSH v1/v2

    SSL v3/TLSv1

    Ochrana proti zahlcení (broadcast/multicast/unknown-unicast Storm Control)

    Ochrana proti DoS

    Správa

    Webové grafické rozhraní

    Příkazový řádek (CLI) přes telnet

    SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB a privátními MIB TP-LINK

    RMON (1, 2, 3, 9 skupin)

    Monitoring CPU

    Zrcadlení portů

    Nastavení času: SNTP

    Aktualizace firmware: TFTP a Web

    Diagnostika systému: VCT

    SYSLOG & veřejné MIB

    Duální obraz systému

     

     

    Ostatní

    Certifikace

    CE, FCC, RoHS

    Obsah balení

    Přepínač T1500-28TC

    Napájecí kabel

    Instalační příručka

    CD s nástroji

    Sada pro montáž do racku

    Gumové nožky

    Systémové požadavky

    Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ nebo Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux

    Nároky na prostředí

    Provozní teplota: 0 - 40

    Skladovací teplota: -40 - 70

    Provozní vlhkost: 10 % - 90 % bez kondenzace

    Skladovací vlhkost: 5 % - 90 % bez kondenzace

 

Přehled nových článků



Buďte stále v obraze:

Právě v prodeji

etm11-12_14

    Naše další portály:

    prorevize_logo_100px




    prostrojeapohony_logo_100px



    proprojektanty_logo_100px




    proautomatizaci_logo_100px

      Chci odebírat novinky

      Reklama

      ebec