Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
26. 03. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Modernizace datových center je zase jednodušší. Přichází nová generace konvergované infrastruktury Dell EMC VxBlock System 1000

Modernizace datových center je zase jednodušší. Přichází nová generace konvergované infrastruktury Dell EMC VxBlock System 1000

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

 

 PRAHA, 6. března 2018:Společnost Dell EMC rozšiřuje své portfolio konvergované infrastruktury (CI) o novou generaci systémuDell EMC VxBlock System 1000. Ten jde dál, než je zvykem u tradiční konvergované infrastruktury, a nabízí mnohem větší zjednodušení struktury a flexibilitu systémů. Právě to jsou klíčové ukazatele, které mohou firmám pomoci reagovat na měnící se požadavky trhu a urychlit transformaci v oblasti IT či digitálních technologií.

 Systém VxBlock 1000 je navržen tak, aby podporoval všechny typy aplikačních úloh, a zahrnuje podstatně širší výběr úložných polí, prostředků ochrany dat a výpočetních prostředků světové třídy než předchozí generace systémů VxBlock. Systém „vše v jednom“ umožňuje využívat řadu různých technologií a otevírá tak prostor pro využití konvergované infrastruktury k dalšímu stupni zjednodušení a úspoře času pro správu IT infrastruktury. Kombinace předběžného ověřování, a vysokého stupně automatizace, umožňuje snížit nároky na čas pracovníků IT oddělení při řešení administrativních úkolů. Tím uvolňuje jejich kapacitu pro projekty zaměřené na inovace.

 Jednodušší provoz datového centra

Systém VxBlock 1000 potvrzuje klíčovou roli společnosti Dell EMC v oboru konvergované infrastruktury. Nejde jen o vylepšení předchozích verzí, ale skutečně novou generaci systému, které administrátorům a pracovníkům IT oddělení nabízí celou řadu nových možností a nástrojů. S jejich pomocí mohou efektivněji využívat možnosti, které jim nabízí rozšířené spektrum podporovaných technologií.

 

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec