Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
22. 07. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Na AMPERU 2018 byly představenynovinky prochytrou logistiku a umělou inteligenci

Na AMPERU 2018 byly představenynovinky prochytrou logistiku a umělou inteligenci

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Praha29.března 2018–Foxconn 4Techletošní AMPER 2018 zaplavil novinkami ze svých vývojových dílen. Jako přední technologický lídr v oblasti pokročilého řešení pro průmyslovou automatizaci, datovou analytiku, chytrou logistiku, výrobu a průmyslový internet věcí se jeho stánek těšil velkému zájmu.

Na veletrhu AMPER 2018 byla oficiálně uvedena na trh novinka společnosti Foxconn 4Tech v podobě strojového vidění s využitím umělé inteligence na bázi hlubokého učení. Konkrétně jde o systém a aplikaci pro optickou kontrolu kvality výroby (AI Machine Vision), který byl k vidění naživo pro zájemce a návštěvníky akce. Novinka umožňuje výrazně zvýšit kvalitu výroby při současné úspoře nákladů a eliminaci chyb způsobených manuální obsluhou.

Návštěvníci stánku Foxconn 4Tech také měli možnost prakticky vyzkoušet systém pro chytrou logistiku na bázi technologií RTLS (Real Time LocationSystem). Celý digitalizovaný ekosystém pro chytré továrny byl předveden v robotické cele včetně pokročilé automatizace, softwaru pro řízení výroby a pokročilých prediktivních analýz a zaznamenal řadu pozitivních reakcí návštěvníků stánku Foxconn 4Tech.

„Veletrh AMPER 2018 pro nás znamená důležitý prostor pro setkání s našimi zákazníky a zájemci o téma digitální transformace průmyslu. V letošním roce jsme využili tuto příležitost k uvedení nových řešení pro Průmysl 4.0 na český trh a z prvních reakcí usuzujeme, že náš směr ve vývoji a nabídce řešení, služeb a produktů pro průmyslová odvětví je správný,“uvedlJan Rezek, manažer marketingu ve společnosti Foxconn 4Tech.

Společnost Foxconn 4Tech vyvinula a na veletrhu AMPER 2018 představila také základní stavební kámen svých řešení– vlastní průmyslovou IoT platformu, která se prolíná do dalších oblastí jako je pokročilá automatizace, sběr a prediktivní analýza dat, řízení procesů. Vše pak zastřešily konzultační služby poskytované týmem zkušených odborníků.

Video s novinkami z letošního AMPERu 2018 k dalšímu využití najdete na https://youtu.be/fxdf7DAPr8I.

 

Přehled nových článků

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky