Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
17. 07. 2018
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů NETGEAR uvádí na trh mobilní bezpečnostní kameruArlo Go

NETGEAR uvádí na trh mobilní bezpečnostní kameruArlo Go

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

 

 

Praha, 26. března 2018— Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, uvádí na český a slovenský trh unikátní mobilní 3G/4G LTEbezpečnostní kameru Arlo Go. Novinka je určena zejména pro uživatele, kteří hledají rychlé a spolehlivé bezpečnostní řešení v oblastech, kde tradiční kabelové a Wi-Fi připojení není k dispozici.

 

Neomezené možnosti monitorování

 

ArloGo je kompaktní mobilní bezpečnostní kamera vybavená dobíjecími bateriemi. Bezdrátové provedení společně s mobilním3G/4G LTE připojením a konstrukcí odolnou vůči povětrnostním vlivům nabízejíširoké možnosti umístění – vrekreačních objektech, skladech, ale i na stavbách či v divoké přírodě.

 

Ukládání na cloud či lokální úložiště

Veškeré nahrávky pořízené kamerou ArloGo se automaticky ukládají do cloudu, kde si je uživatelé mohou následně prohlédnout. Základní verze tohoto cloudu je volně dostupná, videa jsou zde zdarma uložena po dobu sedmi dní. Kamera je vybavena také slotem pro SD kartu, jenž lze využít jako záložní řešení v případě výpadku mobilního připojení.

Snadné nastavení prostřednictvím aplikace Arlo

Intuitivní a zdarma dostupná aplikace Arlo umožňuje sledovat živě streamovaná či již natočená videa, stejně jako záznamy okolí kamery pořízené při zaznamenání pohybu. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro nastavení a správu kamer.

Kamera Arlo Go je kompatibilní se službami Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT aStringify.

Cena a dostupnost

Mobilní bezpečnostní kamera Arlo Goje v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu10 460korun s DPH.

 

Přehled nových článkůBuďte stále v obraze:

Právě v prodeji

etm11-12_14

  Naše další portály:

  prorevize_logo_100px
  prostrojeapohony_logo_100px  proprojektanty_logo_100px
  proautomatizaci_logo_100px

   Chci odebírat novinky

   Reklama

   ebec