banner_pozvanka_soudni_znalci_revizni_technici

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Sobota
25. 05. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů NETGEAR rozšiřuje nabídku firemních PoE+přepínačů

NETGEAR rozšiřuje nabídku firemních PoE+přepínačů

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Praha, 17. května 2018— Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, uvádí na trh čtveřici novýchfiremníchPoE+přepínačů řady Smart Managed Pro.Novinky jsou vybaveny 24 a48 gigabitovými PoE+ porty, čtyřmi SFP fiberporty prouplink, robustnímPoE budgetem a širokou řadou pokročilých funkcí, poskytujících komplexní přepínací řešení pro všechny malé a střední firmy.

Nejvšestrannější přepínač na trhu

Malé a střední firmy čím dál častěji ve svém podnikání využívají nejrůznější IoT zařízení a zvyšují tak nároky na firemní síťovou infrastrukturu v oblastiPoE. Přepínače NETGEAR GS728TPv2, GS728TPPv2, GS752TPv2 a GS752TPP nabízejí 24 a 48 gigabitových ethernetových PoE+ portů doplněných o čtveřici gigabitových SFP fiberportů pro uplink a PoE budget o velikosti nepřekonatelných 760 W, díky čemuž jsou schopnytyto nárokyflexibilně pokrývat.

Pokročilé přepínací i bezpečnostní funkce

Nové přepínače řady Smart Managed Pro jsou vybaveny širokou řadou pokročilých přepínacích funkcí, mezi něž patří zejména statické routování ve vrstvě L3 (IPv4 a IPv6), pokročilé VLAN a podpora soukromého VLAN, pokročilé QoS, IGMP Snooping a Querier, MVR, ratelimiting, priority queuing či zrcadlení portů. Součástí výbavy přepínačů je také časový plán PoEa pokročilá kontrola každého z PoE+ portů.

Přepínače jsou na trh dodávány s doživotní hardwarovou a Next Business Day zárukou a technickou podporou v režimu 24/7.

Cena a dostupnost

Přepínače řady Smart Managed Pro jsou v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučené koncové ceny 12 900 Kč (model GS728TPv2), 16 670 Kč (model GS728TPPv2), 20 130 Kč (model GS752TPv2) a 26 740 Kč (model GS752TPP).

 

Přehled nových článků

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec