Etm.cz - elektrotechnika on-line

Středa
24. 04. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nová mobilní aplikace FLIR InSite zjednodušuje správu kontrol

Nová mobilní aplikace FLIR InSite zjednodušuje správu kontrol

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

 flir-application-insiteWILSONVILLE, OR, 5. června 2018 – Společnost FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) dnes oznámila, že uvádí na trh FLIR InSite, novou mobilní aplikaci a webový portál pro organizaci informací a naměřených dat při termografických kontrolách – to vše na jednom místě se snadným přístupem, správou a sdílením. Nástroj pro správu naměřených údajů FLIR InSite ocení elektroinstalační firmy a poskytovatelé termografických služeb, neboť zkrátí dobu přípravy na provádění kontrol, zvýší efektivitu a pomůže rychle zjistit potřebné výsledky. S pomocí nástroje FLIR InSite mohou uživatelé lépe přizpůsobit kontroly požadavkům zákazníka a vizuálně prezentovat hodnotu svých služeb.

Aplikace FLIR InSite pomáhá uživatelům efektivně plánovat a připravit si práci před tím, než se vydají na kontrolu do terénu. Aplikace bezvadně spolupracuje s termografickými kamerami FLIR a shromažďuje všechny snímky a údaje potřebné pro zprávu z měření a přitom snižuje administrativní zátěž. Co se týká prezentace zjištěných údajů, aplikace podporuje aktualizace v reálném čase a poskytuje snímky, kontrolní údaje a zprávy přes zabezpečený a privátní portál.

Aplikace FLIR InSite nabízí mnoho funkcí a zahrnuje také registr pro zákaznické účty, pracoviště a místa měření. Navíc pomáhá při optimalizovat plánování měření a umožňuje propojení s termografickými kamerami a měřicími přístroji kompatibilními s rozhraním METERLiNK®, aby bylo možné okamžitě přiřadit fotografie a údaje ke kontrolovanému místu. Jakmile je kontrola dokončena, zabezpečený portál FLIR InSite umožňuje sdílení snímků a kontrolních údajů a také konzultaci s týmem, zákazníky nebo jinými uživateli přihlášenými na portálu. FLIR InSite také umožňuje uspořádat a ukládat všechna data pro rychlý přístup k souhrnným statistikám z míst, kde probíhá kontrola elektroinstalace.

Aplikace FLIR InSite je bezplatná a je dostupná ke stažení v obchodě s aplikacemi Apple Store a na webu FLIR. Více informací naleznete na stránce www.flir.com/InSite (Spojené státy) nebo www.flir.eu/InSite(celosvětově).

 

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec