Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
20. 08. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů NETGEAR uvádí na trh nový třípásmový meshextender řady Nighthawk

NETGEAR uvádí na trh nový třípásmový meshextender řady Nighthawk

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 

 

 

Praha, 15. listopadu 2018– Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, uvádí na český a slovenský trh nový třípásmový bezdrátový meshextenderNETGEAR Nighthawk X6 (EX7700). Novinka nabízí rychlejší připojení a širší pokrytí stávající sítě Wi-Fi, včetně jednotnéhosíťového názvu i hesla zajišťujících vysokou plynulost připojení napříč celou domácností.

 

Nový bezdrátový meshextender Nighthawk X6 se čtyřjádrovým procesorem používá unikátní třípásmovou Wi-Fi technologii FastLane3, která využívá vyhrazený bezdrátový 5GHz kanál pro vzájemnou komunikaci mezi extenderem a routerem.Tato technologie v kombinaci s MU-MIMO, Smart Connect a standardem AC2200 poskytuje rychlé a spolehlivé připojení s kombinovanou rychlostí až 2,2Gb/s (866 + 866 + 400 Mb/s) bez ohledu na počet připojených zařízení.Špičkové pokrytí celé domácnosti v rozsahu až 186 m2 zajišťuje čtveřice vysoce výkonných interních antén se zesilovači.

 

Výhodou nového zařízení je také možnost využití jednotného názvu a hesla pro sítě vytvořené zvlášť routerem a extenderem. Zatím co u klasických extenderů se uživatelé museli ke každé síti přihlašovat zvlášť, v případě Nighthawk X6 to tak neplatí a uživatelé se mohou plynule pohybovat napříč domácností bez negativního dopadu na stav či kvalitu připojení. O výběr konkrétní sítě se stará technologie Smart roaming, jež pro každé z používaných zařízení automaticky vybere nejoptimálnější síť a ihned ho k ní připojí.

 


 

Cena a dostupnost

MeshextenderNighthawk X6 je v prodeji v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu3 430 korun/ 132 euro s DPH.

 

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky