ELTECH 2020

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pátek
18. 09. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Živnostenské společenstvo elektrotechniků,z.s na veletrhu AMPER 17.-20.3.2020

Živnostenské společenstvo elektrotechniků,z.s na veletrhu AMPER 17.-20.3.2020

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 02. březen 2020

Živnostenské společenstvo elektrotechniků,z.s na veletrhu AMPER 17.-20.3.2020

Umístění stánku ŽSE v pavilonu PTak je to opět tu.Svátek všech elektrotechniků, ať již výrobců,obchodníků, nebo návštěvníků. Veletrh Amper není třeba již nijak blíže přibližovat. Vždyť letos na brněnském výstavišti se uskuteční již jeho  28.  ročník. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace,komunikace, osvětlení a zabezpečení. Přesto má letošní veletrh AMPER má pro nás, Živnostenské společenstvo elektrotechniků, zvláštní atmosféru.

Po několika letech se zúčastňujeme jako aktivní vystavovatelé, s výstavním stánkem. Na stánku po všechny dny obdržíte informace, k možnosti přihlášení do společenstva, k hlavní i vedlejší činnosti spolku. K členství v Hodpodářské komoře ČR , informace o připravovaných akcích, zejména seminářů a konferencí a také k plánovanému celostátnímu setkání elektrotechniků, ELTECH 2020, které se uskuteční ve dnech 24.-26.září opět v Jeseníkách,spolu s exkurzí na PVE Dlouhé Stráně. Uvítáme jakékoliv podněty, k činnosti společenstva, programu celostátního setkání ELTECH 2020 Podáme Vám informace o možnosti účasti na elektrotechnických veletrzích, pořádaných buď v České republice, nebo jako oficiální účast České republiky  na veletrzích v zahraničí.

planekobory1Pro členy společenstva jsou připraveny zvýhodněné účasti na všech konferencích, seminářích, sympoziích, pořádaných Spolkem, a také navázání spolupráce s Czechtrade, a Czechinvest. Připravuje se spolupráce s ELA, ČKAIT. Také vydávání odborných publkací a obnovená premiéra časopisu Elektrotechnický magazín. V co nejšiřší míře ve spolupráci s TIČR, přípravy na záskání nových nebo obnovu stávajích Osvědčení revizních techniků, tak aby jste se s dostatečným předstihem mohli připravit na Nový zákon č.535,  o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem VTZ. Po nabytí účinnosti tohoto nového zákona se předpokládá, že stávající osvědčení revizních techniků budou platit 5 roků. Podrobnější informace Vám poskytneme na stánku v hale P stánek č.1.25 Pro zájemce o analýzu rizik jsme připravili také doprovodnou konferenci Postupy při analýze rizik. Ta se sukuteční dne 18.3. v hale P, přednáškový sál P5, viz níže.
Abyste nás co nejlépe našli, přikládáme plánek haly P, a také pro lepší orientaci v celém areálu i celkový přehled umístění jednotlivých hal.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Přehled nových článků

AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky