Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
21. 01. 2021
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů NETGEAR Airbridge: spolehlivé bezdrátové připojení do vzdálenosti tří kilometrů

NETGEAR Airbridge: spolehlivé bezdrátové připojení do vzdálenosti tří kilometrů

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Sobota, 25. duben 2020

Praha, 22. dubna 2020 – ImageSpolečnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, uvádí na trh bezdrátový airbridge NETGEAR WBC502. Novinka nabízí bezdrátové outdoorové připojení napříč budovami ve vzdálenosti 3 kilometrů, vzdálenou správu skWBC502rze mobilní aplikaci či cloudový portál a prodlouženou 5letou záruku.WBC502 Zapojení
Nový airbridge WBC502 umožňuje vytvořit bezdrátové outdoorové point-to-point či point-to-multipoint připojení do vzdálenosti až 3 kilometrů. Je tak ideálním řešením pro školy, kempy, nemocnice a další firmy a instituce rozmístěné ve dvou či více budovách, které mají problém vytvořit vzájemné kabelové či bezdrátové připojení. Zařízení lze zároveň použít také jako bezdrátový outdoorový přístupový bod či jako outdoorový klientský most (Wi-Fi to ethernet).
Airbridge je vybaven 5GHz Wi-Fi standardem AC, který v kombinaci s výkonným hardwarem s technologií 2x2 MU-MIMO zajišťuje spolehlivé připojení o rychlosti až 850 Mb/s.

Součástí zařízení jsou také dva ethernetové gigabitové porty, které umožňují kabelové připojení externích zařízení, jako jsou typicky bezpečnostní IP kamery.
Zařízení lze spravovat také vzdáleně prostřednictvím mobilní aplikace či cloudového portálu NETGEAR Insight. Tato služba umožňuje snadno a rychle nakonfigurovat více firemních zařízení současně a ty následně monitorovat a spravovat odkudkoli na světě v dosahu internetového připojení v nepřetržitém režimu 24/7. Správa zařízení probíhá skrze oddělený 2,4GHz kanál. Airbridge je možné snadno instalovat na stěnu i sloupy.
Cena a dostupnost
Airbridge NETGEAR WBC502 je k dostání v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 3 900 korun/150 euro s DPH.

 

Přehled nových článků

topdluhopisy.cz
AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
lightway.cz

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky