Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
22. 07. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Novinky v nabídce firmy OEM Automatic

Novinky v nabídce firmy OEM Automatic

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Castello Italia flexibilně reaguje na požadavky zákazníků, kterým přizpůsobuje svou výrobu. Díky těmto charakteristikám zaujímá firma Castello Italia úspěšnou pozici na trhu jak v oblasti rozvodů vzduchu pro automatizaci a přepravu kapalin, tak i v segmentu vzduchových brzdových systémů vozidel. Všechny produkty jsou vyráběny dle příslušných norem a zákonů (DIN, SAE, NF, BS, ISO).

Vedle klasických hadiček z polyuretanu (PU), vedených pod názvy „c.bio" a „c.best" a z polyamidu (PA) řady produktů „c.star", „c.kolor" a „c.flex", nabízí firma Castello Italia speciální hadice s klasifikací ATEX II 2 G/D řady „c.esd", dále vysokoteplotní hadice až do 150?C řady „c.hot", hadice odolné proti plameni podle UL 94 V2 řady „c.flam", brzdové hadice dle normy SAE J844 typ B řady „c.breake", hadice na chemické látky s PTFE řady „c.chem", hadice na extrémní chemické látky s PVDF (odolné i proti ohni - UL 94 V0) řady „c.tech", hadičky s malou hustotou řady „c.eco", a konečně polyuretanové svazky hadiček řady „c.multi".

oem_automatic_2_1

Všechny tyto hadičky jsou vyráběny jak v klasických řadách s průměry 4-14 mm, tak i v některých řadách s atypickým průměrem a v široké škále barev, počínaje čirou, přes červenou, žlutou, bílou, modrou, zelenou až po černou. Možné jsou i hadičky vyráběné přímo dle požadavků zákazníka (RAL barva, složení, atd). Balení je standardně ve 100 m rolích, dále pak 50 m a 25 m rolích. Menší balení 25 m a 50 m lze umístit do papírových krabic „c.box".

Sortiment hadiček firmy Castello Italia doplňuje prvky regulace tlaku, průtoku a pneumatiky společnosti AIGNEP, která patří mezi další partnery OEM Automatic. Tato koncepce provázanosti jednotlivých komponent navazuje na strategii naší společnosti, abychom zaručili zákazníkovi v oboru automatizace maximální komfort výběru a dosažitelnosti jednotlivých komponent.

oem_automatic_2_2

OEM Automatic, spol. s.r.o.
Baarova 3a
140 00 Praha 4
tel.: +420 241 484 940
fax: +420 241 484 941
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
internet: www.oem-automatic.cz

 

Přehled nových článků

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky