ELTECH 2020

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Středa
23. 09. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Novinky v nabídce firmy OEM Automatic

Novinky v nabídce firmy OEM Automatic

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 24. červen 2011
oem_automatic_2_titlHadičky pro všechny druhy průmyslového použití od firmy Castello Italia. Italská firma Castello Italia leží v Casalmoranu poblíž Cremony. Byla založena v roce 1965 a stala se jedním z prvních specialistů na hadičky, vyráběné extruzí polyamidu a polyuretanu. Její letité zkušenosti z oblasti inovací materiálů zaručují vysokou kvalitu produktů, které splňují nejvyšší výrobní, technická, ale i ekologická kritéria. To je umožněno především díky kontinuálnímu vývoji nových směsí plastových materiálů.

Castello Italia flexibilně reaguje na požadavky zákazníků, kterým přizpůsobuje svou výrobu. Díky těmto charakteristikám zaujímá firma Castello Italia úspěšnou pozici na trhu jak v oblasti rozvodů vzduchu pro automatizaci a přepravu kapalin, tak i v segmentu vzduchových brzdových systémů vozidel. Všechny produkty jsou vyráběny dle příslušných norem a zákonů (DIN, SAE, NF, BS, ISO).

Vedle klasických hadiček z polyuretanu (PU), vedených pod názvy „c.bio" a „c.best" a z polyamidu (PA) řady produktů „c.star", „c.kolor" a „c.flex", nabízí firma Castello Italia speciální hadice s klasifikací ATEX II 2 G/D řady „c.esd", dále vysokoteplotní hadice až do 150?C řady „c.hot", hadice odolné proti plameni podle UL 94 V2 řady „c.flam", brzdové hadice dle normy SAE J844 typ B řady „c.breake", hadice na chemické látky s PTFE řady „c.chem", hadice na extrémní chemické látky s PVDF (odolné i proti ohni - UL 94 V0) řady „c.tech", hadičky s malou hustotou řady „c.eco", a konečně polyuretanové svazky hadiček řady „c.multi".

oem_automatic_2_1

Všechny tyto hadičky jsou vyráběny jak v klasických řadách s průměry 4-14 mm, tak i v některých řadách s atypickým průměrem a v široké škále barev, počínaje čirou, přes červenou, žlutou, bílou, modrou, zelenou až po černou. Možné jsou i hadičky vyráběné přímo dle požadavků zákazníka (RAL barva, složení, atd). Balení je standardně ve 100 m rolích, dále pak 50 m a 25 m rolích. Menší balení 25 m a 50 m lze umístit do papírových krabic „c.box".

Sortiment hadiček firmy Castello Italia doplňuje prvky regulace tlaku, průtoku a pneumatiky společnosti AIGNEP, která patří mezi další partnery OEM Automatic. Tato koncepce provázanosti jednotlivých komponent navazuje na strategii naší společnosti, abychom zaručili zákazníkovi v oboru automatizace maximální komfort výběru a dosažitelnosti jednotlivých komponent.

oem_automatic_2_2

OEM Automatic, spol. s.r.o.
Baarova 3a
140 00 Praha 4
tel.: +420 241 484 940
fax: +420 241 484 941
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
internet: www.oem-automatic.cz

 

Přehled nových článků

AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky