Domů

Chcete měřit levně s profesionálními přístroji?

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Ing. Jiří Ondřík   
Pondělí, 31. srpen 2009
merit_levne_titlNabízíme Vám čtveřici jednoduchých, levných ale spolehlivých revizních přístrojů pro kontrolu el. instalací od renomované firmy. Dceřiná společnost renomované firmy Chauvin Arnoux s názvem MULTIMETRIX doplňuje přístroje této francouzské firmy o ucelený sortiment profesionálních přístrojů v levnější kategorii. V jejím sortimentu jsou digitální přístroje pro revizní techniky, multimetry, klešťové přístroje, přístroje pro měření neelektrických veličin atp.
Revizní přístroje řady Multimetrix tvoří jednu konstrukční řadu, která se vyznačuje stejným pouzdrem ve žluté barvě a stejným přenosným kufříkem. Přístroje se dále vyznačují jednoduchým intuitivním ovládáním, tomu také odpovídá minimální počet ovládacích prvků na panelu přístroje.

1)    Měřič izolace MH 401
Přístroj umožňuje měření izolačního odporu do hodnoty 2000 Mohm s testovacím napětím 250V, 500 V a 1000 V. Výhodná pro revizní techniky je funkce měření odporu proudem 200 mA ve třech rozsazích 20 ohm, 200 ohm a 2000 ohm, která umožňuje kontrolu odporu ochranného vodiče. Doplňující funkcí je měření střídavého napětí do 600 V. Přístroj je napájen ze šesti 1,5 voltových baterií a vyrábí se v přepěťové kategorii III/600 V. Hmotnost přístroje je 600 g. Dodává se v žlutém ochranném pouzdře spolu s měřicími vodiči a krytými krokosvorkami.
merit_levne_1

2)    Měřič impedance smyčky EIM 800
Přístroj umožňuje měření impedance smyčky a vnitřního odporu sítě od 0,03 ohm do 2000 ohm. Po zapojení do obvodu a stisknutí tlačítka START (jediného ovládacího prvku na panelu přístroje) se na displeji objeví velikost síťového napětí. V případě nesprávného zapojení přístroje začne blikat dioda LED (červené pole pod displejem). Opakovaným stisknutím tlačítka START se postupně zobrazují na displeji hodnoty impedance smyčky Zs, vnitřního odporu sítě Ri a hodnoty předpokládaných zkratových proudů. Přístroj se vyrábí ve stejném pouzdře jako měřič izolace MH 401 a dodává se ve stejném kufříku.
merit_levne_2

3)    Tester proudových chráničů  RCD 501
RCD 501 je digitální tester proudových chráničů pro proudy od 3 mA do 500 mA.
Přístroj indikuje po zapnutí hodnotu fázového napětí. Výběr hodnoty nominálního proudu se provádí otočným přepínačem. Tlačítko na pravé straně slouží k výběru polarity signálu. Tlačítko Data Hold umožňuje podržet naměřený údaj na displeji přístroje. Přístroj váží 550g včetně baterií a je vyroben v přepěťové kategorii III/300 V. Dodává se opět ve žlutém ochranném kufříku.
merit_levne_4

4)    Digitální tester zemních odporů ERT 201
ERT 201 – Ucelenou řadu přístrojů na kontrolu el. instalace doplňuje digitální měřič zemních odporů ERT 201. Přístroj umožňuje měření ve třech rozsazích 20 ohm, 200 ohm a 2000 ohm, dodává se se soupravou pro měření uzemnění v ochranném kufříku. Doplněný je funkcí Data Hold pro podržení údaje na displeji přístroje. Součástí dodávky jsou 2 sondy a 3 měřicí vodiče 15m, 10 m a 5 m s krokosvorkama, 2 ks zemních sond 20 cm, červený vodič 1,2m, dvojitý měřicí kabel a baterie. Přístroj váží 550g včetně baterií a je vyroben v přepěťové kategorii III/300 V.
merit_levne_3

Ceny přístrojů včetně DPH jsou:
•    Měřič izolace MH 401                6.150,-Kč
•    Měřič impedance smyčky EIM 800        7.350,-Kč
•    Tester proudových chráničů  RCD 501         6.069,-Kč
•    Digitální tester zemních odporů ERT 201    7.997,-Kč

Veškeré uvedené měřicí přístroje si můžete zakoupit v internetovém obchodě po kliknutí zde.
 
Micronix
Findernet.com
NOARK electric
Famatel
konference
blue panther
Schrack
danfoss
dehn
Sick sensor intelligence

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky