Domů

Dárky zdarma - akční nabídka předplatného!

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel redakce Etm   
Pátek, 30. duben 2010
akce_predplatbe_zkousecka_titlTeď je ten správný čas na objednání předplatného časopisu Elektrotechnický magazín. Spolu s předplatným si můžete vybrat dárek v hodnotě až 599,- Kč, to už se přeci vyplatí!

 

Na výběr máte rovnou ze dvou dárků v podobě bezkontaktních zkoušeček napětí od renomovaných výrobců, a to bezkontaktní detektor napětí VoltAware a bezkontaktní zkoušečku VT201A.VoltAware

Bezkontaktní detektor napění VoltAware je robustní, mechanicky odolná zkoušečka napájená 2 kusy AAA baterií pro zjišťování přítomnosti napětí ve vodičích bezkontaktně. Indikace probíhá blikáním červené LED a přerušovaným zvukem. Zvukovou indikaci lze vypnout.

akce_predplatbe_zkousecka_1
VT201A
Bezdotyková zkoušečka napětí VT201A firmy AMPROBE je určena k rychlé a bezpečné kontrole přítomnosti střídavého napětí v rozmezí 70V ... 440V stř. bez přímého elektrického kontaktu.

akce_predplatbe_zkousecka_2


A jak dárky získat?
Dárek získáte, pokud si předplatíte časopis Elektrotechnický magazín na 1 nebo 2 roky. Předplatné je nutné objednat do konce měsíce května a do poznámky uvést poznámku: kód dárku.


Partnerem akce jsou společnosti

Blue Panther, s.r.o.
www.blue-panther.cz

GHV Trading, spol. s r.o.
www.ghvtrading.cz
 
Micronix
Findernet.com
NOARK electric
Famatel
konference
blue panther
Schrack
danfoss
dehn
Sick sensor intelligence

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky