Domů Elektrotechnický magazín Internet v elektrické zásuvce

Internet v elektrické zásuvce

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

0

Společnost Sagemcom představila sadu F@ST PLUG 500 PREMIUM. Jde o dvojici speciálních adaptérů, které se zapojují do běžné elek­trické zásuvky a umožňují sdílet vysokorychlostní internet, sdílet audio a video z počítače, set top boxu, multimediálního přehrávače nebo herní konzole, sdílet tiskárny a další periferie. 

2Hlavní výhodou sady F@ST PLUG 500 PREMIUM je využití běžné do­mácí elektrické sítě pro ethernetovou LAN síť. Vzhledem k tomu, že vyu­žívá kabely, které pokrývají díky elektrickým zásuvkám rovnoměrně celou budovu, dokáže zajistit i bez náročné instalace datových kabelů vysokou rychlost připojení pro přenos velkých objemů dat v každé domácnosti nebo firmě. Přenosová rychlost 500 Mb/s je zárukou plynulého datového toku při stahování z internetu a streamování videa a hraní online počíta­čových her.

Pomocí homeplug adaptérů F@ST PLUG 500 PREMIUM můžete mezi sebou propojit vysokorychlostní sítí počítače i jednotlivé periferie, televizi s přehrávačem, set top boxem nebo herní konzolí. Homeplug adaptéry jsou maximálně bezpečné, neboť přenášená data se šíří v kabelech a nikoli vzduchem a adaptéry navíc automaticky data šifrují. Sada, která obsahuje dva adaptéry, je kompatibilní s většinou podobných zařízení, a k jejímu používání není zapotřebí instalace dalšího softwaru. Konstruk­ce adaptérů dovoluje i zapojení dalších elektrických spotřebičů.

1

Doporučená cena novinky je 2 790 Kč včetně DPH.

 

 
Amper
insio
testo
ABB
danfoss
dehn
brady

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky