Domů Elektrotechnický magazín Časopis Etm Ročník 2013 Elektrotechnický magazín č. 4/2013

Elektrotechnický magazín č. 4/2013

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 03. květen 2013

etm_2013_3Milí čtenáři, V rukou držíte veletržní vydání po léta oblíbeného magazínu Etm. Je nám ctí, že se vaší pozorností můžeme chlubit již více než dvaadvacet let a abychom do­kázali, že si této přízně skutečně vážíme, připravili jsme pro všechny své čtenáře a návštěvníky internetových portálů řadu videí. Za pozornost stojí přede­vším seriál videí, co dokáže elektřina, který je umístěn na portále www.etm.cz a také na facebooku Elektrotechnického magazínu www.facebook.com/ elektrotechnicky.magazin.

V současné době jde o jedno z nejpopulárnějších médií a tak jej při­náší i naše redakce spolu s další várkou novinek a zajímavostí z oblasti elektrotechniky. Velké oblibě se vždy těšil cyklus časopisů vydávaný po jednotlivých ročnících, v uplynulých létech. Pokud máte namířeno do Brna, na veletrh AMPER, zastavte se u našeho stánku na pavilonu P, v expozici 43, kde si můžete všechna videa, prohlédnout a zakoupit si i časopisy z minulých ročníků na CD.

Celá ON-LINE verze časopisu k přečtení ZDE

Také naše redakce se zúčastňuje pravidelně veletrhu AMPER jako vy­stavovatel. Letos budeme mít zase o něco větší stánek a bude na něm prezentováno všech 5 časopisů, které vydáváme v edici PRO, včetně Elek­trotechnického magazínu. Připravili jsme pro Vás možnost získat zapůj­čení nové Škody Octavia bezplatně na celé dva dny a dále nový infračervený teploměr Fluke VT02, který všem novým předplatitelům ča­sopisu Elektrotechnický magazín a také PRO Revize, věnovala společnost Ahlborn. Máme pro Vás připravenou možnost diskutovat s našimi redak­tory, obchodními managery a také s vydavatelem všech časopisů Ing. Hálou. Na našem stánku také získáte informace k dalšímu připravo­vanému ročníku celostátního setkání projektantů a elektrotechniků v Hrotovicích, nabízíme slevu z vložného za přihlášení přímo na veletrhu ve výši 10 %. Každý, kdo navštíví náš stánek na veletrhu AMPER, si odnese nejen časopisy a ochutná dobré brněnské pivo Starobrno, ale věřím, že i vzpomínky a vzájemnou výměnu zkušeností. Mohu Vám zase jako vždy nabídnout malou ochutnávku, toho co pro Vás chystáme v nejbližším období po AMPERU. Opět se vrátíme k tradičnímu přezkušování odborné způsobilosti ve spolupráci s předními prodejci měřicí techniky. Více se do­zvíte na stánku nebo v dalším čísle časopisů Pro elektrické stroje a pohony, Pro revize a samozřejmě v Elektrotechnickém magazínu. Stále hledáme cestu být blíž k Vám a vítáme jakékoliv podněty ke zlepšení naší práce. Velmi často diskutujeme otázku uveřejňování časopisů v elektronické a tištěné podobě. Věříme, že pro většinu z Vás zůstane zachována tištěná podoba časopisu s možností vždy si prolistovat nejnovější čísla časopisu řady PRO, a pokud Vás zaujme, pak si můžete zakoupit k tištěnému časo­pisu i časopis vydávaný v elektronické podobě. Připravujeme pro Vás an­ketu, abyste se mohli k těmto připravovaným změnám sami vyjádřit. Věřím, že ji vyplníte, a tím nám pomůžete odpovědět na to, co Vy sami si nejvíc přejete a jaká forma časopisu Vám nejvíce vyhovuje.

Celá ON-LINE verze časopisu k přečtení ZDE

Patří se, abych na tomto místě poděkoval všem mým spolupracovní­kům z redakce. Bez jejich enormního nasazení (přidám si i „mého“) bychom to všechno nezvládli. Váš časopis dostáváte jako mimořádné veletržní číslo. Celá řada firem připravila v časopise své prezentace k vele­trhu AMPER. Pomalu si již zvykáme, že se veletrh přemístil do Brna, kde našel zcela určitě lepší technické zázemí, než tomu bylo v Praze.

A moje motto pro dnes?

Winston Churchill: „Odpovědnost je cena za velikost“.

Myslím, že Vy všichni, čtenáři našeho vydavatelství, máte odpověd­nosti dostatek a můžete se stát velikými.

Váš

Ing. Pavel Hála

vydavatel a šéfredaktor časopisu Elektrotechnický magazín

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
distrelec
amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky