Domů Motorizovaný lineární aktuátor je důkazem schopností firmy NSK

Motorizovaný lineární aktuátor je důkazem schopností firmy NSK

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 15. prosinec 2020

181Produkty NSK, postavené na základních kamenech, jimiž jsou technické schopnosti, inovace a flexibilita, jsou osvědčenou cestou k úspěchu v konkurenčním prostředí. Technická řešení, která dokáže zkonstruovat a vyrobit pouze firma NSK, přispívají k rozvoji automatizované výroby u zákazníků po celém světě. Příkladem je MCE (Monocarrier Electrified),P Monocarrier Electrified MCE cmyk 300dpi.jpg ico400 předem sestavený motorizovaný lineární aktuátor vyvinutý nedávno společností NSK Corporation v USA. MCE ukazuje, jak je možné zkombinovat technické znalosti, rozsáhlou řadu produktů a krátké dodací lhůty, aby to zlepšilo hodnotu výrobků zákazníka.MCE spojuje mnoho produktových a odborných oblastí z repertoáru NSK a zahrnuje kompletní jednotku Monocarrier, motor, montážní sestavu motoru, hřídelovou spojku a příslušenství. Stejně jako mnoho jiných produktů vyvinutých společností NSK je i aktuátor MCE dodáván předem sestavený, předem otestovaný a připravený k instalaci. Pro zákazníky to znamená, že je možné vše pohodlně objednat jako jednu položku.

Video funkčního lineárního aktuátoru řady MCE si můžete prohlédnout na: https://youtu.be/shma1XipjcgNa tomto projektu je dobře vidět, jak se společnost NSK snaží maximalizovat flexibilitu pro zákazníky. Koneckonců, možnosti využití produktu, jako je lineární aktuátor, jsou extrémně rozmanité – v podstatě jej lze použít všude tam, kde je vyžadován lineární pohyb. Aby bylo zajištěno, že aktuátor splní téměř jakýkoli technický požadavek, byly prioritami vývojového týmu NSK jeho přizpůsobivost a široký rozsah provedení.

MCE spojuje mnoho produktových a odborných oblastí z repertoáru NSK a zahrnuje kompletní jednotku Monocarrier, motor, montážní sestavu motoru, hřídelovou spojku a příslušenství. Stejně jako mnoho jiných produktů vyvinutých společností NSK je i aktuátor MCE dodáván předem sestavený, předem otestovaný a připravený k instalaci. Pro zákazníky to znamená, že je možné vše pohodlně objednat jako jednu položku.

Na tomto projektu je dobře vidět, jak se společnost NSK snaží maximalizovat flexibilitu pro zákazníky. Koneckonců, možnosti využití produktu, jako je lineární aktuátor, jsou extrémně rozmanité – v podstatě jej lze použít všude tam, kde je vyžadován lineární pohyb. Aby bylo zajištěno, že aktuátor splní téměř jakýkoli technický požadavek, byly prioritami vývojového týmu NSK jeho přizpůsobivost a široký rozsah provedení.

Zvažte například, jaké možnosti jsou uživatelům MCE dostupné. Zákazníci si mohou vybrat krokový motor nebo servomotor, který lze instalovat přímo nebo paralelně s aktuátorem (uspořádání vlevo nebo vpravo). K dispozici je také volba jednoduchého nebo dvojitého jezdce a dále široký sortiment příslušenství, které zahrnuje krycí jednotky (horní nebo úplný kryt), sady senzorů a lišty pro senzory. Navíc výběr různých kombinací upevňovacích desek a portálových konzol umožňuje zákazníkům aktuátory MCE snadno sestavit do jakékoli konfigurace XYZ.

Společnost NSK si klade za cíl vyvíjet vysoce kvalitní řešení na klíč, která zajistí spolehlivost, účinnost a dlouhou životnost. K zajištění dodávek řešení s vysokou přidanou hodnotou je zapotřebí odborných znalostí, zkušeností a pečlivě naplánovaného přístupu. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro NSK, mají vždy k dispozici technické znalosti, vzájemnou podporu a služby při řízení projektů, aby bylo zajištěno, že produkt ve všech směrech naplní požadavky zákazníků.- Motorizovaný aktuátor řady MCE dokládá technické schopnosti NSK
 
distrelec

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky