Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
16. 07. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nová službaNETGEAR Armornabízíkomplexní ochranu celé domácí bezdrátové sítě

Nová službaNETGEAR Armornabízíkomplexní ochranu celé domácí bezdrátové sítě

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Praha, 9. srpna 2018— Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, přichází na trh s novou službouNETGEAR Armor.Služba zajišťujekomplexní zabezpečení domácí bezdrátové sítě a zařízení k ní připojenýchprostřednictvím vybraných routerů značky NETGEAR.

Nároky na zabezpečení domácí sítě se rok od roku razantně zvyšují. Jen v roce 2016 došlo ke 4 000ransomwarových útoků denně, což jemeziročně o 300 % více (FBI)*. Každý měsícnavíc vzniká až1,4 milionůphishingových webových stránek, jež se vydávají za oficiální stránky nejrůznějších firem a institucí s cílem ukrást citlivá uživatelská data (CybersecurityVentures). S rostoucím počtem kybernetických útoků se však v domácnostechzvyšuje taképočet mnohdy nedostatečně zabezpečených chytrých zařízení, s jejichž zapojenímdo sítě výrazně roste zranitelnost celé sítě.

NETGEAR proto ve spolupráci se společností Bitdefenderpřichází s novým bezpečnostním řešením NETGEAR Armor, kteréchrání domácí síť a zařízení v ní připojená před případnými kybernetickými útoky, jako jsoutypicky viry, spamy, malware, spyware, spyboty, ransomware, phishing či botnety. Postará se tak nejen o bezpečné prohlížení webových stránek, ale zároveň ověří zranitelnost jednotlivých zařízení domácnosti, ukončí podezřelé aktivity či zabrání hackerům v přístupu do sítě.Uživatel je o veškerých potenciálních hrozbách okamžitě informován prostřednictvím mobilní aplikaceNETGEAR Nighthawk.

Služba NETGEAR Armor je vázaná na vybrané routery značky NETGEAR; v současnosti je dostupná v nejnovější verzifirmwaru pro modely NETGEAR R6900P a R7000P. Seznam kompatibilních zařízení se bude postupně rozšiřovat o další modely. Uživatelé, kteří se přihlásí k odběru služby NETGEAR Armor, si mohou do svých zařízení s operačním systémem Windows, MacOS, iOS a Androidinstalovattaké software BitdefenderTotalSecurity, který jim poskytne další možnosti lokální ochrany včetně schopnosti vzdáleného vyhledání a vymazání zařízení z portálu Armor.

Prvních devadesát dnů využívání služby NETGEAR Armor je zdarma, po ukončení testovací verze činí roční poplatek za službu 69,99 EUR (1 820 CZK) s DPH.

 

Přehled nových článků

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky