Domů Změna termínu konání veletrhu PRAGOALARM - 5. - 7. června 2012

Změna termínu konání veletrhu PRAGOALARM - 5. - 7. června 2012

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 01. listopad 2011

incheba_1_titl

Na základě konzultací s představiteli AGA a zástupci největších vystavovatelů rozhodla se INCHEBA PRAHA změnit termín veletrhu PRAGOALARM / PRAGOSEC 2012! Veletrh se uskuteční ve dnech 5. – 7. června (úterý – čtvrtek) jako samostatná a jediná akce v Průmyslovém paláci Výstaviště v Holešovicích.

Tímto krokem vycházíme vstříc vystavovatelům, kterým nevyhovoval původní termín, kdy se měl veletrh konat od čtvrtka do soboty souběžně s veletrhem PRAGONITERIER. Zdůrazňujeme tak jeho odborné a profesionální zaměření. Vzhledem k tomu, že PRAGOALARM se úpravou konceptu orientuje výrazně na odbornou veřejnost, projektovou a stavební sféru, státní správu a bezpečnostní management firem, je třeba umožnit jeho návštěvu v pracovních dnech. A právě úterý - čtvrtek jsou pro veletrh typu B2B optimální.

V prvním červnovém týdnu bude též volný celý prostor před Průmyslovým palácem, což umožní účast vystavovatelů i na volných plochách a zejména prezentaci záchranné a hasičské techniky v optimálním prostředí.

INCHEBA Praha je též připravena zajistit v tomto termínu důstojné prostředí pro připomínku 20. výročí existence Grémia ALARN, a to včetně účasti zahraničních partnerů AGA.

Věříme, že i ti z Vás, kteří se již chystali na PRAGOALARM 2012 v únoru, přijmou tuto změnu s pochopením. Jde nám, Inchebě i Grémiu AGA, o kvalitní veletrh, který úspěšně naváže na dlouholetou tradici této akce!

Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm Generálním partnerem veletrhu PRAGOALARM / PRAGOSEC

Prezídium AGA na svém zasedání dne 12. října t.r. rozhodlo na základě předložené nabídky Incheby Praha, že AGA se od roku 2012, minimálně na období 2 dalších ročníků, stává Generálním partnerem veletrhu PRAGOALARM/PRAGOSEC. Toto partnerství platí vždy pro sudé roky, kdy se PRAGOALARM bude konat. AGA v daném roce nebude podporovat žádný další obdobně tematicky zaměřený veletrh.

Prezídium ocenilo výraznou programovou proměnu veletrhu. Ten pochopitelně i nadále zůstává zaměřen na prezentaci firem působících v oblasti bezpečnosti, zabezpečení a požární ochrany. Ovšem z hlediska návštěvníků otevírá vystavovatelům daleko větší možnosti pro přímé oslovení na jedné straně zejména stavbařů, architektů, projektantů, developerů a pracovníků státní a veřejné správy a na straně druhé i managementu zabezpečení podniků a firem.

Grémium AGA se zapojuje intenzívně do způsobu a forem prezentace firem na veletrhu a bude se aktivně podílet na odborném programu a celkovém profesionálním vyznění veletrhu. O novinkách, které přinese daleko hlubší vzájemná spolupráce, než jaké jsme byli svědky v minulých letech, vás budeme průběžně informovat.

 
distrelec

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky