banner_pozvanka_soudni_znalci_revizni_technici

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Neděle
19. 05. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Společnost ABB byla zvolena do řídícího výbo-ru Konsorcia pro průmyslový internet

Společnost ABB byla zvolena do řídícího výbo-ru Konsorcia pro průmyslový internet

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Mezi úkoly řídícího výboru IIC patří vymezení celkových priorit konsorcia, stanovení jeho směřování, rozpočtový dohled, schvalování všech testovacích platforem, vymezení a správa zásad a postupů a veškeré další potřebné záležitosti. Řídící výbor se skládá ze čtyř stálých křesel pro zakládající členy a výkonného ředitele, kterým je Dr. Richard Soley, pěti křesel pro přispívající členy a ze čtyř dalších zástupců, kteří se každoročně vybírají z velkých průmyslových členů, menších společností, akademické sféry a neziskových organizací.

Těšíme se na účast ABB a Erica Harpera v řídícím výboru IIC vzhledem k jedinečné perspektivě a hlubokým znalostem, které globální technologická společnost má,“ uvedl Dr. Richard Soley, výkonný ředitel IIC. „ABB podpoří rozšíření průmyslového internetu u zákazníků v oblasti výroby a distribuce energií, průmyslu, dopravy a infrastruktury.“

ABB zavádí internet věcí, služeb a lidí (IoTSP), který zákazníkům pomáhá rozvíjet stávající technologie při zachování bezpečnosti, spolehlivosti, kybernetické bezpečnosti a ochrany dat.   

O Konsorciu pro průmyslový internet

Konsorcium pro průmyslový internet (Industrial Internet Consortium®, IIC™) je organizace s otevřeným členstvím. Má přibližně 250 členů z 30 států a jejím cílem je urychlit vývoj, zavádění a široce založené využívání propojených strojů a zařízení, inteligentních analytických nástrojů a lidí. IIC založily v březnu 2014 společnosti AT&T, Cisco, General Electric, IBM a Intel. Konsorcium koordinuje priority a podporuje technologie průmyslového internetu. Konsorcium pro průmyslový internet je řízeno společností Object Management Group (OMG). Pro další informace navštivte, prosím, www.iiconsortium.org. 

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec