Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
18. 11. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Společnost ABB byla zvolena do řídícího výbo-ru Konsorcia pro průmyslový internet

Společnost ABB byla zvolena do řídícího výbo-ru Konsorcia pro průmyslový internet

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Mezi úkoly řídícího výboru IIC patří vymezení celkových priorit konsorcia, stanovení jeho směřování, rozpočtový dohled, schvalování všech testovacích platforem, vymezení a správa zásad a postupů a veškeré další potřebné záležitosti. Řídící výbor se skládá ze čtyř stálých křesel pro zakládající členy a výkonného ředitele, kterým je Dr. Richard Soley, pěti křesel pro přispívající členy a ze čtyř dalších zástupců, kteří se každoročně vybírají z velkých průmyslových členů, menších společností, akademické sféry a neziskových organizací.

Těšíme se na účast ABB a Erica Harpera v řídícím výboru IIC vzhledem k jedinečné perspektivě a hlubokým znalostem, které globální technologická společnost má,“ uvedl Dr. Richard Soley, výkonný ředitel IIC. „ABB podpoří rozšíření průmyslového internetu u zákazníků v oblasti výroby a distribuce energií, průmyslu, dopravy a infrastruktury.“

ABB zavádí internet věcí, služeb a lidí (IoTSP), který zákazníkům pomáhá rozvíjet stávající technologie při zachování bezpečnosti, spolehlivosti, kybernetické bezpečnosti a ochrany dat.   

O Konsorciu pro průmyslový internet

Konsorcium pro průmyslový internet (Industrial Internet Consortium®, IIC™) je organizace s otevřeným členstvím. Má přibližně 250 členů z 30 států a jejím cílem je urychlit vývoj, zavádění a široce založené využívání propojených strojů a zařízení, inteligentních analytických nástrojů a lidí. IIC založily v březnu 2014 společnosti AT&T, Cisco, General Electric, IBM a Intel. Konsorcium koordinuje priority a podporuje technologie průmyslového internetu. Konsorcium pro průmyslový internet je řízeno společností Object Management Group (OMG). Pro další informace navštivte, prosím, www.iiconsortium.org. 

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+