Domů Na trh přichází nová designová UPS Eaton 3S

Na trh přichází nová designová UPS Eaton 3S

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 18. květen 2011

eaton_1_titlUPS Eaton 3S oproti svému předchůdci navýšila hodnoty VA. Ochrání počítače v malých kancelářích a domácnostech především před výpadky napájení, krátkodobými poklesy napětí a napěťovými špičkami. Nový záložní zdroj Eaton 3S nabízí dostupnou a spolehlivou ochranu domácích a kancelářských počítačů a periférií proti nejčastějším problémům spojeným s kvalitou napájení. Eaton, významný výrobce a světový distributor elektrotechnického zařízení a dodavatel komplexních řešení kvality napájení, uvede UPS 3S na český trh v druhé polovině března 2011.

Díky určení pro domácnosti a malé kanceláře získala nová UPS 3S do vínku také atraktivnější design.

Výkonový rozsah UPS Eaton 3S je proti Eaton 3105 navýšen na 550 až 700 VA, aby splňovala současné požadavky trhu. Eaton 3S je rovněž vybavena funkcí ochrany datového připojení a komunikací přes USB port. Je možné připojit až 8 počítačů nebo periferií.

UPS Eaton 3S chrání výpočetní techniku před nejkritičtějšími problémy s elektrickým napájením včetně výpadků, krátkodobých poklesů a napěťových špiček. Ochrana se týká i periferií, jako jsou například tiskárny. Nová kompaktní UPS pracující v pohotovostním off-line režimu je k dispozici v provedení se šesti zásuvkami podle francouzských norem, nebo v provedení Schuko, či s osmi zásuvkami typu IEC.

UPS 3S, proti její předchůdkyni UPS Eaton 3105, získala nejen lepší funkčnost, ale i atraktivní design. „UPS je cílena primárně na domácnosti a malé kanceláře. Proto jsme kladli velký důraz na design," říká Jiří Brzobohatý, produktový manažer Eaton, divize Power Quality. „Nová UPS 3S bude na českém trhu k dostání v druhé polovině března 2011," dodává Jiří Brzobohatý.

Snadná správa napájení v několika operačních systémech

Snadnou implementaci a instalaci Eaton 3S zajišťuje automatická integrace do prostředí Windows, Mac i Linux bez nutnosti použití ovladače. Ta zaručuje i hladkou komunikaci se správou napájení těchto hlavních operačních systémů. Pokročilejší uživatelé ocení možnost monitorování činnosti UPS 3S pomocí Eaton softwaru pro správu napájení. Díky vyměnitelné baterii disponuje UPS prodlouženou provozní činností.

eaton_1_1

Další informace o UPS Eaton 3S a o kompletní řadě Eaton produktů a portfoliu servisních služeb naleznete na www.eaton.cz.

Zdroj: www.eaton.cz

 
distrelec

Přehled nových článků

amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky