Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
26. 03. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Samsung posouvá mobilitu pracovníků po celém světě na novou úroveň a uvádí na trh tablet Galaxy Tab Active2 se zvýšenou odolností a s optimalizací pro firemní použití

Samsung posouvá mobilitu pracovníků po celém světě na novou úroveň a uvádí na trh tablet Galaxy Tab Active2 se zvýšenou odolností a s optimalizací pro firemní použití

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Inovace inspirovaná zákazníky

Samsung Galaxy Tab Active2 má certifikát MIL-STD-810, který zajišťuje, že tablet je dostatečně odolný i vůči zvýšenému tlaku, teplotám, různým prostředím, vibracím a pádům. Galaxy Tab Active2 nabízí firemním uživatelům funkce a vlastnosti umožňující práci v náročných podmínkách. Patří mezi ně například ochranný kryt proti otřesům při pádu z výšky až 1,2 m (součást prodejního balení), odolnost proti vlhkosti a prachu třídy IP68 a zdokonalený režim dotykového ovládání v rukavicích a ve vlhkém prostředí. Tyto funkce zajišťují delší životnost v extrémních podmínkách a jednoduchý design a rozhraní umožňují zařízení držet i ovládat jednou rukou.

 

Nejnovější inovace pro pracovníky v terénu

Nejnovější tenký a lehký tablet Samsung, který byl navržen přímo s ohledem na pracovní ergonomii, má funkce rozšiřující produktivitu uživatelů, kteří jej používají při práci, včetně nového pokročilého a oblíbeného pera S Pen pro přesné ovládání, 4 096 úrovní citlivosti na tlak a funkci Air Command. Pero S Pen je odolné proti vlhkosti a prachu třídy IP68 a lze ho používat venku za deště i ve vlhku.

 

Při používání vylepšené přední 5Mpx kamery nebo zadní 8 Mpx s automatickým ostřením budou firemní uživatelé schopni pořídit kvalitnější fotografie pro pracovní účely, např. při skenování průkazů totožnosti nebo pasů. Nový snímač otisků prstů, který nabízí zdokonalené bezpečnostní ověřování totožnosti a funkce rozpoznání tváře, je praktickou volbou pro odemčení zařízení pomocí jedné ruky. Díky novému gyroskopu a geomagnetickým čidlům mohou pracovníci také využít řadu funkcí z kategorie rozšířené reality. Rozšířenou realitu lze u tabletu Galaxy Tab Active2 využít například pro školení zaměstnanců a zákaznickou podporu. Firmy tak mohou své zaměstnance vyškolit v realistickém prostředí ještě před tím, než se příslušný pracovník poprvé dostane do skutečného pracovního prostředí. Tablet je také vybaven funkcí NFC.

 

Zařízení podporuje sítě LTE, snadno a prakticky se dobíjí a disponuje účinnými možnostmi správy baterie. Samozřejmostí je podpora POGO konektoru, díky kterému můžete hromadně nabíjet několik tabletů najednou, případně jej využít k připojení volitelné klávesnice.

Požadavky na bezpečnost a řízení firem

Samsung Galaxy Tab Active2 firmám nabízí pokročilé bezpečnostní možnosti podporované platformou Knox, která splňuje parametry obranného průmyslu, a praktické biometrické ověření totožnosti včetně nového snímače otisků prstů se zabezpečeným ověřováním totožnosti a rozpoznáním tváře pro zajištění přístupu bez použití rukou.

 

Samsung Galaxy Tab Active2 bude na vybraných trzích k dispozici od října 2017.

 

Další informace o Galaxy Tab Active2 najdete na http://www.samsungmobilepress.com,http://news.samsung.com/galaxy nebo www.samsung.com/galaxy.

 

*Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace, které jsou v tomto dokumentu uváděny a týkají se výrobků, mimo jiné včetně informací o výhodách, designu, ceně, součástkách, výkonu, dostupnosti a funkcích výrobku, jsou nezávazné a mohou se bez předchozího upozornění změnit.


 

[Specifikace tabletu Samsung Galaxy Tab Active2]

 

Samsung Galaxy Tab Active2

DISPLEJ

8,0″ WXGA TFT (1280 × 800)

CHIPSET

Samsung Exynos 7870

1,6 GHz osmijádrový procesor

PODPORA LTE

LTE kat. 6 (300 Mb/s)

PAMĚŤ

3 GB +16 GB

microSD až 256 GB

FOTOAPARÁT

Zadní 8,0 Mpx AF, blesk + přední 5,0 Mpx

PORTY

USB 2.0 typ C, pin Pogo (nabíjení a data pro připojení klávesnice)

SENZORY

Akcelerometr, snímač otisků prstů, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallův senzor, senzor přiblížení, RGB světelný senzor

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz + 5 GHz)
Wi-Fi Direct,

Bluetooth 4.2,

NFC

GPS

GPS + GLONASS

ROZMĚRY, HMOTNOST

127,6 × 214,7 × 9,9 mm, 415 g (Wi-Fi) / 419 g (LTE)

KAPACITA BATERIÍ

4 450 mAh, uživatelsky vyměnitelná

OS/UPGRADE

Android 7.1

Odolnost

Odolnost proti vlhkosti a prachu třídy IP68,
Odolnost proti otřesu při pádu z výšky až 1,2 m s vestavěným ochranným krytem,
MIL-STD-810G

Pero

S Pen (certifikace IP68, 4 096 úrovní citlivosti, Air Command)

Zabezpečení

Knox 2.8

 

 

 

 

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků









Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec