Domů Vánoční tipy na poslední chvíli

Vánoční tipy na poslední chvíli

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 17. prosinec 2015

UH400Stále nevíte, co dát pod stromeček tatínkovi, sestře nebo kamarádovi? TP-Link na poslední chvíli nabízí konkrétní tipy, které však nejsou řešením typu „musím rychle koupit“, ale plnohodnotným dárkem, který potěší. Zároveň jde o dárky praktické, jež po svátcích neskončí založené v šuplíku, ale obdarovaný člověk je může ihned začít používat.

Powerbanka dobije smartphony či tablety bez nutnosti připojení k zásuvce

Prvním z našich tipů je powerbanka s modelovým označením TP-Link PB50, která poskytuje mobilní úložiště energie pro nabíjení smartphonů či tabletů na cestách. Zařízení se dvěma USB porty nabízí životnost až 500 nabíjecích cyklů a kapacitu
10 tisíc mAh. S tou dokážete nabít většinu na trhu dostupných chytrých telefonů čtyřikrát až pětkrát bez nutnosti připojení k zásuvce.

Powerbanka je vybavena Li-Ion bateriemi od společnosti LG, které jsou povrchově upraveny nanokeramickými materiály a díky poréznímu materiálu s ventilací je u nich omezeno riziko zkratů. Zařízení nabízí ochranu proti přepětí, přebití, zkratu či přehřátí. K výbavě patří také čtyřfázový LED indikátor zobrazující zbývající stav baterie.

Bluetooth přijímač pro všechny fanoušky hudby

Dalším vhodným dárkem je hudební přijímač s podporou technologie Bluetooth HA100, který potěší každého fanouška hudební produkce. Přijímač stačí jen zapojit k libovolnému reproduktoru s rozhraním 3,5 mm nebo RCA (nebo bezdrátově připojit k libovolnému A2DP stereo Bluetooth zařízení) a následně jej spárovat s mobilem či tabletem, který disponuje technologií Bluetooth nebo NFC.

Přístroj lze spárovat až s osmi zdrojovými zařízeními (která si zapamatuje), a to buďto manuálně (Bluetooth 4.1) nebo automaticky jedním klepnutím (NFC). V přímé viditelnosti dokáže přijímač TP-Link HA100 bezdrátově komunikovat až na vzdálenost dvaceti metrů

HA100USB portů není nikdy dost. Nebo ano?

Posledním technologickým tipem, který vám dnes nabídneme, je model TP-Link UH400. Jde o přenosný rozbočovač vybavený čtyřmi porty USB ve standardu 3.0, který je k dispozici v mobilním designovém provedení a je zpětně kompatibilní se standardem USB 2.0 nebo 1.1.

Maximální přenosová rychlost u tohoto modelu činí 5 Gbit/s, což znamená desetinásobek rychlosti oproti rozhraní USB 2.0. Rychlost přenosu dat je tak omezena pouze připojenými zařízeními. Samozřejmostí je simultánní běh až čtyř různých přístrojů a zařízení typu flash disků, myší, externích pevných disků, smartphonů nebo tiskáren.

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky