Domů Vánoční tipy na poslední chvíli

Vánoční tipy na poslední chvíli

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 17. prosinec 2015

UH400Stále nevíte, co dát pod stromeček tatínkovi, sestře nebo kamarádovi? TP-Link na poslední chvíli nabízí konkrétní tipy, které však nejsou řešením typu „musím rychle koupit“, ale plnohodnotným dárkem, který potěší. Zároveň jde o dárky praktické, jež po svátcích neskončí založené v šuplíku, ale obdarovaný člověk je může ihned začít používat.

Powerbanka dobije smartphony či tablety bez nutnosti připojení k zásuvce

Prvním z našich tipů je powerbanka s modelovým označením TP-Link PB50, která poskytuje mobilní úložiště energie pro nabíjení smartphonů či tabletů na cestách. Zařízení se dvěma USB porty nabízí životnost až 500 nabíjecích cyklů a kapacitu
10 tisíc mAh. S tou dokážete nabít většinu na trhu dostupných chytrých telefonů čtyřikrát až pětkrát bez nutnosti připojení k zásuvce.

Powerbanka je vybavena Li-Ion bateriemi od společnosti LG, které jsou povrchově upraveny nanokeramickými materiály a díky poréznímu materiálu s ventilací je u nich omezeno riziko zkratů. Zařízení nabízí ochranu proti přepětí, přebití, zkratu či přehřátí. K výbavě patří také čtyřfázový LED indikátor zobrazující zbývající stav baterie.

Bluetooth přijímač pro všechny fanoušky hudby

Dalším vhodným dárkem je hudební přijímač s podporou technologie Bluetooth HA100, který potěší každého fanouška hudební produkce. Přijímač stačí jen zapojit k libovolnému reproduktoru s rozhraním 3,5 mm nebo RCA (nebo bezdrátově připojit k libovolnému A2DP stereo Bluetooth zařízení) a následně jej spárovat s mobilem či tabletem, který disponuje technologií Bluetooth nebo NFC.

Přístroj lze spárovat až s osmi zdrojovými zařízeními (která si zapamatuje), a to buďto manuálně (Bluetooth 4.1) nebo automaticky jedním klepnutím (NFC). V přímé viditelnosti dokáže přijímač TP-Link HA100 bezdrátově komunikovat až na vzdálenost dvaceti metrů

HA100USB portů není nikdy dost. Nebo ano?

Posledním technologickým tipem, který vám dnes nabídneme, je model TP-Link UH400. Jde o přenosný rozbočovač vybavený čtyřmi porty USB ve standardu 3.0, který je k dispozici v mobilním designovém provedení a je zpětně kompatibilní se standardem USB 2.0 nebo 1.1.

Maximální přenosová rychlost u tohoto modelu činí 5 Gbit/s, což znamená desetinásobek rychlosti oproti rozhraní USB 2.0. Rychlost přenosu dat je tak omezena pouze připojenými zařízeními. Samozřejmostí je simultánní běh až čtyř různých přístrojů a zařízení typu flash disků, myší, externích pevných disků, smartphonů nebo tiskáren.

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky