Domů TP-Link představuje velkou vizi pro IoT pod novou značkou chytrých telefonů Neffos

TP-Link představuje velkou vizi pro IoT pod novou značkou chytrých telefonů Neffos

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 01. září 2016

Chytré telefony řady Neffos X se poprvé představí na veletrhu IFA jako součást konceptu inteligentní domácnosti

 

Berlín, Německo, 1. září 2016 – Společnost TP-Link, největší světový dodavatel bezdrátových síťových produktů s téměř 46% podílem na trhu, dnes představila svoji ambiciózní vizi IoT a oficiálně uvedla novou značku chytrých telefonů Neffos včetně nejnovějších modelů Neffos X1 a X1 Max, jejichž heslem je „close to you“. Tato událost koresponduje s transformací společnosti TP-Link z výrobce síťových prvků v dodavatele inteligentních technologií, které uživatelům zajistí nejen spolehlivé Wi-Fi připojení, ale také pohodlné prostředí, kde vše může být propojené prostřednictvím systému inteligentní domácnosti.

Neffos_X1_SeriesZakladatel a předseda představenstva společnosti TP-Link, Jeffrey Chao, dnes značku Neffos a koncept inteligentní domácnosti představil na tiskové konferenci v Berlíně, kde popsal čtyři pilíře IoT strategie své firmy: IoT routery jako zařízení a centrum informací, chytré telefony jako primární rozhraní pro komunikaci mezi lidmi a zařízeními, cloud jako platforma pro služby a různé připojené zařízení chytré domácnosti. Chytré telefony Neffos, které jsou podle konceptu společnosti TP-Link ústředním bodem ekosystému inteligentní domácnosti, přiblíží své uživatele věcem i lidem okolo.

„Společnost TP-Link se neustále snaží naplňovat globální požadavky zákazníků, které se v průběhu času mění. Za uplynulých 20 let se tak stala mnohem více než jen dodavatelem síťových produktů.,“ řekl Chao. „Telefony Neffos jsou důkazem naší snahy neomezovat se na bezdrátové technologie, ale zaměřit se na potřeby dnešních uživatelů internetu, nabízet jim inovativní produkty a inteligentní řešení, která jim usnadní a zpříjemní život.“

Společnost TP-Link na tiskové konferenci také poprvé představila celkové poslání pod heslem „blíže k vám“ nové značky Neffos. Telefony Neffos se mají stát nejdůležitější součástí ekosystému inteligentní domácnosti a mají být osobním mobilním zařízením nejvíce zaměřeným na člověka. V nové digitální éře mají hladce propojovat lidi mezi sebou navzájem a s okolním světem.

Telefony Neffos X jsou třetí produktovou řadou této značky, po Neffos C a Neffos Y. Pokračují v přístupu zaměřeném na člověka a dokonale se v nich snoubí stylový design, kvalitní dílenské zpracování a vynikající výkon. Modely Neffos X1 a X1 Max s dvojitě projmutou zadní stranou jsou velmi elegantní, disponují špičkovým fotoaparátem a nesmírně rychlým odemykáním otiskem prstu. Do prodeje by se měly dostat v posledním čtvrtletí roku 2016.

Společnost TP-Link rovněž představila svoji aplikaci Kasa pro platformu IoT, pomocí níž mohou uživatelé snadno ovládat svoji inteligentní domácnost na dálku. První IoT router bude představen ve čtvrtém čtvrtletí na severoamerickém trhu. TP-Link poprvé představí všechny své inteligentní produkty pro IoT na veletrhu IFA 2016 (hala 17, stánek 111), který se uskuteční v Berlíně ve dnech 2. - 7. září.

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky