Domů TP-Link® na veletrhu CES představuje jednodušší a propojenější život

TP-Link® na veletrhu CES představuje jednodušší a propojenější život

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 05. leden 2017

Navštivte stánek 30526 a zahrajte si proti hernímu týmu Dignitas, připojte se k nejnovějším routerům TP-Link a zkuste ovládat chytrou domácnost

 

LAS VEGAS – 5. ledna 2017 – Společnost TP-Link®, přední světový dodavatel spotřebitelských a podnikových síťových produktů, dnes oznámila, že na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES představí digitální technologie, které zjednoduší a zpříjemní život v domácnosti. Nejmodernější bezdrátové routery a inteligentní zařízení budou k vidění u stánku číslo 30526 v Jižní hale 3 lasvegaského kongresového centra.


webimage-A0FE9D68-3380-4840-BFB8F12288A4DC2BSpolečnost TP-Link rovněž představí novou řadu Wi-Fi systémů s označením Deco pro pokrytí celé domácnosti, které poskytnou rychlejší a spolehlivější připojení k internetu pro stoupající počet bezdrátově komunikujících zařízení.

Router Deco M5 využívá nejmodernější topologii Wi-Fi sítí typu mesh a dokáže tak zajistit pokrytí skutečně všech prostor domácnosti.

  • Router Deco M5 Plus s technologií Powerline je nejpokročilejší model se zabudovanou technologií Powerline pro přenos dat po elektrických rozvodech. Tento router je první Wi-Fi systém pro domácnost, který spojuje technologie Wi-Fi a Powerline do jednoho kompaktního zařízení a nabízí proto širší možnosti připojení skutečně celé domácnosti.

„Spotřebitelské nároky na připojení neustále stoupají a výrobci a poskytovatelé technologií musí efektivně spolupracovat, aby nabídli účinné řešení řízení výkonu sítě,“ říká Rahul Patel, víceprezident společnosti Qualcomm Technologies, Inc. odpovědný za produktový management. „Routery TP-Link Deco, vybavené pokročilými Wi-Fi řešeními značky Qualcomm, mají vše potřebné k tomu, aby spotřebitelům zajistily snadnější a kvalitnější připojení než kdykoli dříve.“


Vedle routerů TP-Link Deco a celého sortimentu inteligentních domácích zařízení společnost TP-Link na veletrhu představí dva nové síťové produkty: gigabitový router AC2300 s podporou technologie MU-MIMO a Wi-Fi repeater RE650 AC2600, rovněž s podporou technologie MU-MIMO.

  • Gigabitový bezdrátový router AC2300 MU-MIMO umožňuje prostřednictvím rychlého připojení Wi-Fi 2. vlny sledovat video v rozlišení 4K a hrát náročné síťové hry. Tento vysoce výkonný router dokáže komunikovat s mnoha zařízeními zároveň a maximalizovat výkon tím, že každému přidělí optimální pásmo. Umožňuje dokonce nastavit prioritu her, videa a dalšího obsahu nebo vyhradit kapacitu pro nejčastěji užívaná zařízení.

 

  • Gigabitový Wi-Fi repeater (extender) RE650 AC2600 slouží k rozšíření dosahu Wi-Fi sítě a vykrytí hluchých či jinak problematických míst. RE650 funguje se všemi Wi-Fi routery, přístupovými body a bezdrátovými modemy a pomáhá zajistit kvalitní bezdrátové připojení zařízením ve všech koutech domácnosti.

„Společnost TP-Link staví na svých dvacetiletých zkušenostech se síťovými řešeními. Neustále inovuje a přináší nové síťové prvky a zařízení pro inteligentní domácnost – nejnovější z nichž předvedeme na letošním veletrhu CES,“ říká Lewis Wu, výkonný viceprezident společnosti TP-Link v USA. „Našim cílem je poskytovat síťová řešení pro pokrytí skutečně celé domácnosti bezdrátovou datovou sítí a pro připojení všech inteligentních zařízení, která lidem umožní své domácnosti řídit zcela pode svých představ.“

 

V průběhu veletrhu nabídne společnost TP-Link také množství interaktivních aktivit a zábavný program, které ukáží, jak mohou spotřebitelé vytvořit, řídit a rozšiřovat připojení v celé domácnosti. Vedle ukázek produktů čeká na návštěvníky mimo jiné příležitost si zahrát proti hráčům týmu Dignitas – Ellektrikk, PTERODACTYLSFTW, Xpecial a Keane. Na stánku se bude také servírovat káva, aby návštěvníci netrpěli nedostatkem kofeinu, bude zde k dispozici fotoautomat pro pořízení pamětních snímků a zastaví se zde maskot týmu LA Kings, Bailey, aby se pozdravil se svými fanoušky. Úplný program je k dispozici na stránce www.tp-link.us/CES.

Veškerá řešení pro domácí sítě a inteligentní domácnost společnosti TP-Link budou k vidění ve dnech 5. – 8. ledna u stánku č. 30526 v Jižní hale 3 veletrhu CES v Las Vegas.

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky