Domů TP-LINK expanduje na trh smartphonů se zařízením Neffos

TP-LINK expanduje na trh smartphonů se zařízením Neffos

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 08. únor 2016

Neffos_1Společnost TP-LINK, největší světový dodavatel zařízení pro bezdrátové sítě Wi-Fi, nedávno představila novou řadu chytrých telefonů s označením Neffos.

Po celosvětovém úspěchu na trhu aktivních síťových prvků se firma chystá s novým konceptem proniknout i na trh mobilních zařízení.

Chytré telefony Neffos se objeví na globálních trzích již během letošního února. Jejich koncept je založen na přívětivosti pro uživatele – jednoduchém, intuitivním
a pohodlném ovládání. Zároveň by měly pomocí standardních protokolů komunikovat s dalšími inteligentními zařízeními v domácnosti a pro uživatele spolu s nimi vytvářet skutečný digitální ekosystém.

„Chtěli jsme stvořit jedinečné zařízení, které budou uživatelé rádi a přirozeně používat,“ říká prezident společnosti TP-LINK Jeffrey Chao. Chytré telefony Neffos představují pro TP-LINK krok novým směrem. Od výroby statických prvků (modemů, routerů, switchů, systémů pro inteligentní domácnost a dalších produktů) má nyní nakročeno do oblasti mobilních zařízení. Podle studie renomované výzkumné společnosti IDC z roku 2015 dosáhla společnost TP-LINK 42,9% podílu na celosvětovém trhu Wi-Fi zařízení, což je zhruba o třetinu více, než měl druhý výrobce v pořadí. Za své úspěchy vděčí TP-LINK velkou měrou své filozofii praktické použitelnosti v běžném životě, kterou uplatňuje při výzkumu a vývoji nových produktů.

Telefony Neffos budou uvedeny na vybraných trzích, mezi něž prozatím nepatří Česká ani Slovenská republika.

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky