Domů TP-Link uvádí na trh sadu domácích powerline adaptérů TL-WPA9610 KIT pro pevnou i bezdrátovou gigabitovou síť

TP-Link uvádí na trh sadu domácích powerline adaptérů TL-WPA9610 KIT pro pevnou i bezdrátovou gigabitovou síť

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 05. září 2017

TL-WPA9610_01Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, uvádí na český trh první powerline adaptér, který nabízí přenos dat po elektrické síti kategorie AV2000 a zároveň bezdrátové Wi-Fi připojení třídy AC1200. Adaptér s označením TL-WPA9610 KIT se dodává v sadě dvou kusů a je určený pro nejnáročnější síťové úlohy v domácnosti.

Adaptér TL-WPA9610 KIT u pevného připojení využívá standard HomePlug AV2 pro přenosy rychlostí až 2000 Mb/s. Při takto vysokých rychlostech mohou kabelem připojená zařízení, např. herní konzole, počítače a digitální přehrávače, bezproblémově streamovat video v rozlišení 4K. Bezdrátová zařízení mohou využít rychlost až
1167 Mb/s díky Wi-Fi standardu AC. Pásmo 2,4 GHz s rychlostí 300 Mb/s slouží k méně náročným činnostem jako procházení internetu, práce s e-mailem nebo na sociálních sítích, zatímco pásmo 5 GHz s rychlostí 867 Mb/s umožňuje plynulé streamování videa ve vysokém rozlišení a hraní her bez zadrhávání.

Smyslem powerline adaptéru TL-WPA9610 KIT je umožnit připojení celé domácnosti,
k čemuž je patřičně vybavený. Technologie 2×2 MIMO s tvarováním signálu umožňuje vytvořit více souběžných spojení s koncovými zařízeními s maximální přenosovou rychlostí a větší stabilitou. Tlačítko Wi-Fi Clone na jeden stisk automaticky zkopíruje název sítě (SSID) a heslo z routeru, což maximálně zjednodušuje a urychluje nastavení. Funkce automatické synchronizace Wi-Fi umožňuje předat nastavení Wi-Fi sítě do sítě Powerline pouhým stiskem tlačítka pro párování.

TL-WPA9610_02Powerline adaptér TL-WPA9610 KIT lze ovládat pohodlně pomocí nástroje tpPLC, který umožňuje snadné nastavení a správu sítě powerline i Wi-Fi. Nástroj tpPLC je k dispozici jednak prostřednictvím intuitivního webového rozhraní, ale také jako mobilní aplikace pro chytré telefony s operačním systémem iOS nebo Android.

Klíčové vlastnosti:

  • Rychlost až 2000 Mb/s pro nejnáročnější činnosti.
  • Dvoupásmová Wi-Fi s kombinovanou rychlostí až 1200 Mb/s nabízí rychlé
    a bezproblémové připojení k bezdrátové síti pro všechna domácí zařízení.
  • Automatická synchronizace Wi-Fi Auto-Sync konfiguruje další případné extendery
    a nastaví jednotně parametry u všech síťových zařízení.
  • Snadná správa pomocí přehledného webového rozhraní nebo mobilní aplikace tpPLC.
 

Komentáře a dotazy 

 
#1 techdumpbmiwual1971 2018-05-24 17:54 “?????? ??????? ??????”. ????? ??? ?? ????? ?? ??????????????? ? ???? ?????????? ????????? – ?????! ??? ???? ?????????? ? ??????? http://jet-s.ru/nakrutka-tvitov Citovat
 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky