Etm.cz - elektrotechnika on-line

Neděle
16. 12. 2018
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů NETGEAR uvádí bezpečnostní kameru Arlo Q Plus

NETGEAR uvádí bezpečnostní kameru Arlo Q Plus

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Nepostradatelný pomocník do malých a středních firem

Kamera Arlo Q Plus nabízí oproti verzi Arlo Q ethernetový port, jehož prostřednictvím mohou uživatelé snadno a rychle připojit kameru k firemním přepínačům podporujícím technologii PoE a následně pak k celé firemní síti. Výhodou PoE připojení je mj. vyšší variabilita v případě umístění kamer, kdy uživatel není závislý na rozmístění jednotlivých elektrických zásuvek v kancelářích.

Vysokou přidanou hodnotu představuje nově zabudovaný slot pro microSD paměťovou kartu. Na vloženou paměťovou kartu lze v případě výpadku internetového připojení automaticky ukládat videozáznamy pořízené v režimu nepřetržitého nahrávání (24/7). Uživatel tak má jistotu, že o pořizované záznamy nepřijde ani v situaci, kdy nelze ukládat data do cloudu.

Arlo_Q_Plus_IIElegantní ovládání díky aplikaci Arlo

Intuitivní a zdarma dostupná aplikace Arlo umožňuje sledovat živě streamovaná či již natočená videa, stejně jako záznamy okolí kamery pořízené při zaznamenání pohybu. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro nastavení a správu kamer.

Cena a dostupnost

Bezpečnostní kamera NETGEAR Arlo Q Plus je již v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 7 810 Kč s DPH.

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec