Etm.cz - elektrotechnika on-line

Sobota
18. 11. 2017
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů NETGEAR uvádí na trh výkonný a cenově dostupný Wi-Fi router

NETGEAR uvádí na trh výkonný a cenově dostupný Wi-Fi router

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Wi-Fi_router_R6800Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, uvádí na český a slovenský trh nový dvoupásmový Wi-Fi router R6800. Novinka nabízí spolehlivé a bezpečné vysokorychlostní připojení dosahující až 1,9 Gb/s pro více než 20 zařízení současně. Zároveň je vybavena širokou řadou funkcí umožňujících snadnou správu a sdílení obsahu.

Rychlé bezdrátové připojení až pro 20 zařízení současně

Dvoupásmový Wi-Fi router R6800 je vybaven Wi-Fi standardem AC1900 a technologií Beamforming+ nabízející kvalitní bezdrátové připojení dosahující kombinované teoretické propustnosti až 1,9 Gb/s, tj. 600 Mb/s v 2,5GHz pásmu a 1 300 Mb/s v 5GHz pásmu. Technologie Beamforming+ společně se třemi externími anténami a výkonnými radio zesilovači zároveň poskytuje špičkové pokrytí i napříč velkými domácnostmi.

Rychlé Wi-Fi připojení a plynulé streamování i v případě připojení velkého počtu zařízení k síti zajišťuje kombinace pokročilého QoS umožňující rozpoznání vlastností jednotlivých zařízení a aplikací a následné určení jejich priority v rámci síťového provozu a technologie Airtime Fairness eliminující prodlevy v případě připojení pomalejšího zařízení.

Router R6800 je dále vybaven čtyřmi gigabitovými ethernetovými LAN porty a dvěma USB porty (1x USB 3.0, 1x USB 2.0), jež umožňují kabelem připojit k routeru širokou řadu multimediálních zařízení.

Pokročilé zabezpečení

Bezpečné připojení a sdílení obsahu umožňuje řada pokročilých bezpečnostních funkcí. Patří mezi ně customizované, volně dostupné URL pro nastavení osobního FTP serveru, podpora VPN umožňující zabezpečený vzdálený přístup, chráněný přístup k Wi-Fi (WPA/WPA2 – PSK), dvojitá firewall ochrana (SPI a NAT) i prevence před DoS útoky.

Snadná správa

Vedle bezpečnostních funkcí nabízí NETGEAR R6800 také široké možnosti v oblasti správy Wi-Fi sítě i sdílení jejího obsahu.

 • Snadná instalace routeru prostřednictvím mobilního zařízení.
 • Aplikace NETGEAR genie umožňující vzdálenou správu routeru a snadnou instalaci, aktualizaci, monitorování, kontrolu a opravu domácí sítě.
 • Push ´n´ Connect pro snadné a rychlé připojení zařízení k síti.
 • ReadyCLOUD USB Access umožňující bezdrátový přístup a sdílení obsahu uloženého naexterním USB disku z jakéhokoli zařízení v domácí síti.
 • ReadySHARE Vault automaticky zálohující změny provedené vevšech počítačích vdomácí síti do externího USB disku připojeného k routeru R7000P.
 • ReadyShare Printer zajišťující bezdrátový přístup a sdílení USB tiskárny.
 • ReadySHARE USB Access umožňující bezdrátový přístup a sdílení USB disku a tiskárny.
 • DLNA s možností nalézt a přehrát vybrané soubory na DLNA TV a herních konzolích.  

Cena a dostupnost

Wi-Fi router NETGEAR R6800 je v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 3 199 Kč s DPH.

 

Přehled nových článkůBuďte stále v obraze:

Právě v prodeji

etm11-12_14

  Naše další portály:

  prorevize_logo_100px
  prostrojeapohony_logo_100px  proprojektanty_logo_100px
  proautomatizaci_logo_100px

   Chci odebírat novinky

   Reklama

   ebec