Etm.cz - elektrotechnika on-line

Středa
24. 04. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů NETGEAR představí na veletrhu CES 2017 nové unikátní přepínače a datová úložiště

NETGEAR představí na veletrhu CES 2017 nové unikátní přepínače a datová úložiště

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Switche s unikátním montážním systémem Virtually AnywhereTM

Osmiportové gigabitové switche GSS108EPP a GS408EPP řady Prosafe jsou prvními přepínači na trhu, které disponují unikátním montážním systémem Virtually AnywhereTM. Díky němu lze zařízení umístit i na taková místa, kde to ostatní switche neumožňují. Oba switche dále disponují širokou řadou pokročilých funkcí, jako např. QoS, pokročilou kontrolou PoE+ portů, automatickou prevencí DoS či podporou IGMP snoopingu.

 

Datová úložiště pro malé a střední firmy

Další novinkou jsou stolní datová úložiště ReadyNAS řady RN420, RN520 a RN620, která jsou navržena především pro potřeby malých a středních firem, jimž nabízejí rychlé, spolehlivé a cenově dostupné řešení pro zálohování dat. Zařízení vynikají zejména kombinací zajímavého designu, výkonného procesoru Intel, 10Gb ethernetového rozhraní (u vybraných modelů) a funkce NETGEAR ReadyDR™. Špičkové zabezpečení zálohovaných dat zajišťuje pět úrovní ochrany.

  • RN420: 2 a 4 disková varianta; až 40 uživatelů; procesor Intel® Atom™ C3338
  • RN520: 2, 4 a 6 disková varianta; až 80 uživatelů; 10Gb konektivita; procesor Intel® Pentium® D1500 Series
  • RN620: 6 a 8 disková varianta; až 120 uživatelů; dvojitá 10Gb konektivita; procesor Intel® Xeon® D-1521

 

Monitorovac_kamera_Arlo_Baby4G LTE modemy pro domácí i firemní využití

Dvojice nejnovějších kompaktních 4G LTE modemů LB1120 a LB2120 nabízí svým uživatelům nejmodernější 4G LTE mobilní připojení dosahující rychlosti stahování až 150 Mb/s. V případě výpadku 4G LTE sítě se zařízení dokáží automaticky připojit k pomalejší 3G síti, díky čemuž uživatelé mají jistotu, že o své připojení nepřijdou. Každý z modemů navíc disponuje zabudovaným ethernetovým WAN portem, jenž umožňuje jeho propojení s routerem, switchem, počítačem či bezpečnostní kamerou (v případě modelu LB2120 jsou dostupné dva porty). O výpadku 4G LTE sítě, spotřebě dat či dostupnosti nového firmwaru jsou uživatelé automaticky informováni pomocí SMS zpráv.

 

Bezpečnostní kamera pro děti

Jednou z posledních novinek, kterou společnost NETGEAR představí na veletrhu CES 2017 je nová bezdrátová monitorovací kamera Arlo™ Baby určená pro detailní monitoring nejmenších členů rodiny. Díky HD obrazu (1080p), pokročilému režimu nočního vidění, systému obousměrného audia, pohybových a zvukových senzorů či senzorů sledujících teplotu, vlhkost či ovzduší v pokoji, mají uživatelé kamery dokonalý přehled o tom, co se s jejich potomky právě děje. Snímaný obraz je zobrazován prostřednictvím 7palcového LCD displeje či mobilního zařízení. Kamera disponuje také hudebním přehrávačem či noční lampičkou.

 

Další informace o nových produktech NETGEAR prezentovaných na veletrhu CES 2017 si můžete přečíst zde (EN) nebo navštívit showroom společnosti NETGEAR na CES 2017.

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec